SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie - recenzja

Z racji tego, że na moim blogu i w moim życiu jak wiecie trwa Grudzień i Styczeń Miesiącami dla moich włosów postanowiłam odżywić włosy od środka.

Postanowiłam się zaopatrzyć w preparat marki SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie .


Producent pisze:
Preparat zawiera wszystkie składniki, które organizm wykorzystuje do bu­dowy kolagenu i keratyny, fundamentalnych składników włosów, skóry i pa­znokci. Zawarta w preparacie organiczna postać siarki MSM pozyskiwana jest z sosny. MSM jest bazą dla budowy kolagenu i keratyny. Źródłem krzemu w preparacie są oceaniczne algi, jest to najlepsze znane źródło krzemu. Witamina C występuje w postaci naturalnej.

Aminokwasy (lizyna i prolina) oferowane są w preparacie w postaci wol­nej (wchłaniają się bez konieczności trawienia). Ochronny dla skóry i wło­sów cynk dostarczany jest z organicznego cytrynianu zapewniającego lep­szą wchłanialność. Łatwo przyswajalna miedź decydująca o pigmentacji i sprężystości skóry to glicynian miedzi.

Naturalnie wysoka przyswajalność wszystkich składników oraz odpowied­ni ich poziom zapewnia zaskakująco szybko poprawę stanu i wyglądu wło­sów, skóry i paznokci.

SPOSÓB UŻYCIA:
DAWKOWANIE 1 do 2 tabletek dziennie OPAKOWANIE 60 tabletek KURACJA 30 do 60 dni


Każda tabletka zawiera:

MSM (metylosulfonylometan) 500 mg
Krzem (krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides)) 75 mg
Witamina C (kwas l-askorbinowy) 60 mg
L-Lizyna (L-Lizyna HCl) 25 mg
L-Prolina 25 mg
Cynk (cytrynian cynku) 7,5 mg
Miedź (glicynian miedzi) 1 mg
Naturalne substancje pomocnicze

Substancja Wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
Substancje Przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny kwas stearynowy, roślinny stearynian magnezu
Substancja Poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza
Glicerol
Guma roślinna
Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera:
cukru, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produ­kowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Co myślicie o tym preparacie? Ja będę przyjmować go 1 lub 2 tabletki dziennie. Jeszcze nie wiem jak zareaguje mój organizm więc zobaczę jaka to będzie dawka.
Po kuracji pojawi się odpowiednia recenzja.Tutaj macie stronę tej firmy zobaczcie ile preparatów mają w swoim asortymencie => TUTAJ

Są również na FB => TUTAJ


2 komentarze:

  1. Solgar to świetna marka. Czekam na efekty stosowania kuracji.

    OdpowiedzUsuń
  2. u mnie córka wlasnie zaczela kuracje dla dzieci solgarem (dzisiaj si pochwaliłam paczuszkami :P). ciekawe jak zadziala :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger