MARION Spray stylizujący włosy - opinia

Ostatnim produktem marki MARION jaki otrzymałam dzięki uprzejmości tej firmy jest SPRAY STYLIZUJĄCY WŁOSY.

Grudzień i styczeń są miesiącami dla moich włosów.

O produkcie ze strony producenta:

Nowość
Spray stylizujący włosy

Laboratorium Marion Kosmetyki, wykorzystując niezwykłe działanie keratyny, stworzyło nową gamę produktów do stylizacji włosów, odpowiadającą specyficznym potrzebom włosów słabych, zniszczonych, suchych i niezdyscyplinowanych.

Profesjonalnie opracowana receptura preparatów KERATIN MIX to połączenie składników ułatwiających stylizację oraz pielęgnujących włosy. Formuła KERATIN MIX zawiera wyjątkową kombinację keratyny, Keratrix™ i creatine, która wykazuje niezwykłe działanie regenerująco-ochronne włosów: uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa, poprawia kondycję i nadaje połysk zniszczonym włosom, zwiększa wytrzymałość, elastyczność i odporność włosów na zerwanie oraz chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wysoką temperaturą i uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi.

Spray stylizujący włosy- zapewnia łatwe układanie, delikatnie utrwala i unosi włosy u nasady. Doskonale rozprowadza się na włosach, nie obciążając ich i nie sklejając.

Pojemność: 130ml
Cena: 8 zł
Moja opinia:
Spray ma ciekawą buteleczkę oraz aplikatorek. Bardzo prosto można spryskać nim włosy. Jego zapach jest dość przyjemny, ciekawy. Konsystencja to bezbarwna ciecz. Rozpyla się jak mgiełka.
Stosowałam ten spray na wilgotne włosy. Po umyciu aplikowałam go na włosy, po czym przeczesałam i modelowałam jak zwykle. Na co dzień nie stosuję środków stylizujących. Ten spray nie skleił moich włosów. Po wysuszeniu stały się one lekko sztywne ale nie wyglądały sztucznie. Spray dodał im nawet blasku oraz uniósł u nasady.
Moja fryzura utrzymała się w stanie bez zarzutu kilka godzin.
Uważam, że świetny produkt za świetną cenę. Z tej serii posiadam już drugi produkt i jestem z niego zadowolona.
Zapraszam Was na stronę MARION => TUTAJ

Oraz na ich profil na FB => TUTAJ

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger