Diadem Cosmetics Maskara pogrubiająco - wydłużająca

Jakiś czas temu wzięłam udział w zabawie na FACECBOOKU na profilu marki DIADEM COSMETICS.
Zabawa polegała na tym aby polubić ich stronę i na tablicy napisać nazwę drogerii, w której chcemy odebrać prezent niespodziankę od tej marki.

Za jakiś czas zostałam powiadomiona, że mój prezent niespodzianka będzie na mnie czekał 22 listopada we wskazanej przeze mnie drogerii.
Oczywiście bardzo lubię niespodzianki więc w podskokach poszłam odebrać mój upominek.
Okazało się, że Diadem Cosmetics przeznaczył dla mnie Maskarę pogrubiająco - wydłużającą. Ucieszyłam się bo akurat potrzebowałam tuszu.
Dziś troszkę Wam przybliżę i markę i kosmetyk:)
Firma pisze:
Firma powstała w 1998 roku.

Misja
Naszą misją jest tworzenie najwyższej jakości produktów dla Kobiet, aby podkreślając swoją urodę czuły się wyjątkowe i piękne. Makijaż dodaje pewności siebie, poprawia humor, a także odmładza twarz, pragniemy, aby każda Kobieta doświadczała tego każdego dnia!

Opis
Każda Kobieta ma w sobie naturalne piękno…

Tworzenie kosmetyków to nasza inspiracja i radość czerpana każdego dnia, komponując je jesteśmy blisko Kobiet, słuchamy ich pragnień i potrzeb.

Maskara pogrubiająco - wydłużająca:


Wydłużający i pogrubiający tusz o delikatnej, kremowej konsystencji. Zawiera naturalne woski i oleje, które zapewniają trwałość nawet przez cały dzień. Hipoalergiczny - nie podrażnia oczu. Bardzo łatwo zmywa się mleczkiem do demakijażu.

Cena: 15,90 zł
Kolor czarny.

Moja opinia:
Maskara ma jak na moje rzęsy małą szczoteczkę. Jednak nauczyłam się nią malować.
Bardzo dobrze pokrywa włoski. Ma bardzo wyrazistą czerń. Bardziej czarną niż tusz do rzęs z Yves Rocher który stosuję od kilku lat. Maskara od Diadem Cosmetics nie kruszy się, nie rozmazuje w ciągu dnia. Jednak pod koniec dnia widzę delikatnie podkuwki pod oczami. Łatwo się ją zmywa. Co najważniejsze nie uczuliła mnie, nie spowodowała swędzenia spojówek ani też zaczerwienienia i łzawienia.
Jej opakowanie bardzo ładnie się prezentuje jednak na mój gust mogłoby być troszkę bardziej solidniejsze. Ogólnie dobry produkt, który mi służy. Jednak uważam, że powinien kosztować troszkę mniej. Na promocji bym go kupiła.
Zapraszam Was do sklepu DIADEM gdzie możecie zapoznać się z całym asortymentem tej marki =>TUTAJ

Oraz na ich profil na FB => TUTAJ

2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger