Systemy wystawiennicze VERACO idealne rozwiązanie dla Twojej firmy
Dzień dobry!

Jeśli jesteś właścicielem firmy, bądź do firmy, w której pracujesz potrzebujesz produktów potrzebnych do reklamy twoich usług to zachęcam Cię do zainteresowania się ofertą firmy VERACO https://veraco.pl/ która w swojej ofercie posiada systemy wystawiennicze.

VERACO istnieje od 2010 roku, a działalność firmy została ukierunkowana na branżę reklamową. Oferta tej marki jest sukcesywnie rozbudowywana a są to przede wszystkim standardowe nośniki takie jak stojaki reklamowe oraz ekspozytory produktów. W ich ofercie znajdują się również konstrukcje reklamy zewnętrznej np. tablice, kasetony czy totemy.
Podejście firmy do klienta jest elastyczne. Brane są pod uwagę pomysły klienta, pomysły firmy. Łączone jest to z wieloletnim doświadczeniem oraz dbałością o estetykę oraz jakość wykonywanego produktu. Firma dysponuje własnym zapleczem projektowym oraz parkiem maszynowym, który zdolny jest zrealizować projekty według potrzeb klienta.

 Oferta systemów wystawienniczych VERACO obejmuje bardzo szeroki zakres produktów.  Do wyboru klienta są: stojaki reklamowe, szyldy, banery, słupki, ekspozytory, tablice, potykacze, stojaki LCD, słupki i tabliczki parkingowe, ścianki reklamowe. Systemy wystawiennicze Veraco oferowane są w wielu standardowych wymiarach. Jest także możliwość opracowania systemów wystawienniczych na żądany wymiar i pod konkretne potrzeby danego klienta. Systemy oferowane przez VERACO to również doskonałe rozwiązanie w przypadku zbudowania i wyposażenia profesjonalnego stoiska targowego.

Strona internetowa VERACO jest bardzo intuicyjna. Jest tam kilka zakładek, które po rozwinięciu ukazują nam cały szereg usług (frezowanie, projektowanie inżynierskie, modelowanie, projektowanie graficzne, obróbka mechaniczna) i zdjęć produktów oferowanych przez tę firmę. 

#współpraca reklamowa 
Zdjęcie główne pochodzi ze strony  www.veraco.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger