Norstat - Metody badawcze dostosowane do konkretnego celuDzień dobry!
Za kilka tygodni nowy rok, a za tym idą też nowe plany na kolejne lata. Niektórzy pewnie myślą o przebranżowieniu się tak jak ja, inni o założeniu swojego interesu. Też parę lat wstecz myślałam o założeniu swojej małej firmy. Wtedy też czytałam o tym jak ważne jest badanie rynku przed podjęciem tej decyzji.

W obecnym czasie badanie rynku jest to równie istotne. I to nie tylko w kwestii zakładania swojej firmy. Jeśli potrzebujecie różnych danych warto zatem zaufać profesjonalnym firmom zajmującym się tym tematem na co dzień i zawierającym w swojej bazie dane z różnych dziedzin.
Jedną z takich firm jest Norstat.

 Norstat zapewnia technologię, ludzi i procesy umożliwiające gromadzenie wiarygodnych danych na dowolny temat lub dotyczących dowolnej grupy docelowej – przez długi czas lub w ciągu godziny. Zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. 

Firma Norstat działa od 1997 roku. Przez ten czas firma stała się wiodącym europejskim dostawcą danych do badań rynkowych. N dzień dzisiejszy oferują dostęp do ponad 3 milionów respondentów w 19 krajach. Firma ma swoje przedstawicielstwa w 15 z tych krajów. Automatyzacja gromadzenia danych zapewnia szybkość i wydajność, a solidne zapewnienie jakości gwarantuje wiarygodne dane. 

#współpraca reklamowa 
#zdjęcie główne pochodzi ze strony Norstat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger