VAWNIK S.C Profesjonalny serwis posadzek przemysłowychDzień dobry!
Jak mija Wam nowy tydzień? U mnie pracująco i intensywnie jak to przed świętami bywa.

Przygotowałam dziś wpis, z którego skorzystają przedsiębiorcy, ludzie budujący hale przemysłowe czy wielkopowierzchniowe budynki.

VAWNIK S.C to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu renowacji posadzek przemysłowych, która posiada już 10 letnie doświadczenie związane z konserwacją posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, magazynach, chłodniach czy obiektach komercyjnych. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego jednak prowadzą również działalność na terenie całego kraju.


Ludzie pracujący w tej firmie to specjaliści korzystający z najnowszej technologii. Regenerują i naprawiają posadzki w sposób kompleksowy. Firma zapewnia serwis posadzek przemysłowych, naprawę, zabezpieczenia oraz codzienną pielęgnację, co przekłada się również na wysokie noty u audytorów.


VAWNIK pracuje na najwyższej jakości maszynach planetarnych,  automatach myjących czy szlifierkach bezpyłowych. Stosują urządzenia pomiarowe, dzięki którym posadzki posiadają klasę wykończenia zgodną z zamówieniem.


Firma wykonuje polerowanie betonu, szlifowanie betonu, malowanie znakowane (malowanie linii parkingowych, malowanie linii na hali, malowanie linii w magazynie).


#wspólłpraca reklamowa 

#zdjęcie pochodzi ze strony Vawnik

1 komentarz:

  1. to ja bym chciała taką firmę, ale do podłóg domowych ;) zarówno posadzki ceramiczne, jak i drewniane już nie prezentują się najlepiej nawet świeżo po umyciu, więc może pomoc profesjonalistów by tu pomogła ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger