Catan Gra Planszowa z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl

Cześć Kochani!

Jak tam u Was po świętach? Pochwalcie się prezentami!
U nas było sporo prezentów zarówno na Mikołaja jak i pod choinką jednak nic mnie tak nie cieszy jak oglądanie prezentów, które otrzymały moje dzieci.

Zarówno na mikołajki jak i na święta dzieciaki dostały gry planszowe. U nas jest to towar, który zawsze się sprawdzi na prezent. I tak naprawdę służy dzieciom przez cały rok!

W tym roku pod choinkę dzieciaki otrzymali dwie gry. W kolejnym wpisie pokażę Wam drugą grę.

Catan Gra Planszowa - Nowa edycja - Galaktyka

"Nowoodkryta wyspa Catan czeka na pierwszych osadników, którzy zbudują tam cywilizację. Gra planszowa "Catan. Nowa edycja" pozwala Ci wcielić się w jednego z mieszkańców wyspy, który przyczyni się do wzniesienia pierwszych osad i stworzenia systemu łączących je dróg.

“Catan” to stworzona w 1995 roku przez Klausa Teubera, wieloosobowa gra planszowa, która na całym świecie znalazła miliony fanów. Zestaw "Catan. Nowa edycja" to ulepszone wydanie popularnej gry planszowej o charakterze ekonomicznym. Na czym polega rozgrywka?

“Catan” - zasady gry

Gracze wcielają się w pierwszych osadników tytułowej wyspy, a ich zadaniem będzie pozyskiwanie surowców niezbędnych do rozwoju lokalnej infrastruktury. 

Celem rozgrywki jest zakładanie osad i rozwijanie ich w kierunku przekształcenia w miasta. Do ich prawidłowego funkcjonowania, potrzebna będzie sieć łączących je dróg, która znacząco przyspieszy ich rozwój. 

Każdy zbudowany element to punkt zdobyty przez jego twórcę, a do zwycięstwa wymagane jest zdobycie ich określonej ilości, zanim dokonają tego rywale.

Jaki zmiany wprowadza nowe wydanie gry “Catan”?

Nowe wydanie zyskało delikatnie poprawioną oprawę graficzną, a także wysokiej jakości materiały użyte do stworzenia elementów gry. Rozgrywka przygotowana została z myślą o grupie 3-4 graczy, jednak liczne rozszerzenia pozwalają dołączyć do gry kolejnym uczestnikom. Nowe wydanie gry “Catan” umożliwia również dostęp do aplikacji mobilnej, w której w przystępny sposób przedstawiono reguły i przebieg rozgrywki." informacje pochodzą ze strony TaniaKsiazka.pl z kategorii Gry Planszowe i karciane

Gra Catan to gra planszowa, w którą mogą już zagrać dwaj gracze. Jednak najlepsza zabawa jest gdy graczy jest kilku. Nie sądziłam, że gra okaże się być tak wciągająca. I to nie tylko moje zdanie ale również mojego nastoletniego syna, który bardzo polubił rozgrywki w tej grze i namawia mnie o dokupienie dodatków do gry, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. 

Gra jest bardzo ciekawa i z pewnością plasuje się w czołówce naszych ulubionych gier planszowych. Grafika gry jest spoko. Fabuła jest rewelacyjna. Przy tej grze z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Szczerze polecam ją na rozkręcenie uśpionego przez telefon mózgu, na rozruszanie domowych spotkań ze znajomymi bądź na fantastycznie spędzone popołudnie z rodziną.

#współpracareklamowa z TaniaKsiazka.pl 


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger