MAX FACTOR Tusz do rzęs 2000 CALORIE PRO STYLIST

Dzień dobry!

Dziś pora na recenzję drugiego produktu z urodzinowego boxa od Pure Beauty.
Ten box to petarda! Praktycznie każdy produkt wpisuje się w mój gust i będę go używać.

W tym boxie znalazłam rewelacyjny produkt jakim jest tusz do rzęs marki Max Factor. 


MAX FACTOR Tusz do rzęs 2000 CALORIE PRO STYLIST. Cena 38,99zł/9ml.

Tusz od Max Factor to jeden z produktów jaki wzięłam od razu do użytku i mega się z niego ucieszyłam. Akurat skończył mi się obecny tusz więc taki produkt od razu został przechwycony. Nigdy jeszcze nie miałam okazji używać tego tuszu i jakoś rzadko kiedy używałam tusze tej marki więc to sprawiło, że tym bardziej byłam chętna jak najszybciej wypróbować ten produkt.

Stylizujący tusz zapewnia maksymalny efekt liftingu rzęs. Innowacyjna formuła została wzbogacona o stylizujące woski, które unoszą rzęsy nawet o 25 stopni. W składzie również pantenol i witamina E, które pielęgnują rzęsy. Tusz testowany, odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe. 


Uwielbiam tusze do rzęs. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu z niepomalowanymi rzęsami. Czuję się wtedy jakoś nie swojo. Mogę nie mieć nic na twarzy oprócz kremu, ale tusz to musi być obowiązkowo. Czuję się w nim zdecydowanie lepiej.
Tusz Max Factor wyposażony został w silikonową szczoteczkę. Ja wolę szczoteczki klasyczne ale po tusze z silikonowymi szczoteczkami również sięgam. 
Tusz dzięki tej szczoteczce nie tylko pięknie rozczesuje rzęsy ale też je podkręca. Dla świetnego efektu gęstych i elegancko rozczesanych rzęs polecam zastosować tusz dwa razy. Tusz nie tworzy efektu sklejonych rzęs. Tutaj mamy świetne rozczesanie i rozdzielenie rzęs no i podkreślenie. Spojrzenie staje się otwarte.

Tusz się nie kruszy, nie uczula moich wrażliwych oczu. Wytrzymuje na rzęsach cały dzień.
Jestem z niego naprawdę zadowolona!

Znasz ten tusz?

#współpraca reklamowa z marką Pure Beauty2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger