Relacja z pierwszego Spotkania PodKrakowskich blogerek!

Kilka dni temu pisałam Wam, że jestem na spotkaniu PodKrakowskich blogerek. Było to moje pierwsze spotkanie. Bloguję już 15 miesięcy i jeszcze nie uczestniczyłam w zlotach blogerek.
Spotkało się nas 7 blogerek. Większość nas jest mamami dlatego też na miejsce naszego spotkania wybrałyśmy przytulną, krakowską kawiarenkę MamyCafe...Miejsce magiczne, przytulne, w którym panuje domowy klimat... Wnętrza w stylu angielskim i nordyckim wzbudziły we mnie poczucie bezpieczeństwa i domowego ciepła.
Zdjęcie ze strony internetowej MamyCafe.


Na spotkanie przybyli przedstawiciele kilku firm. Słuchaliśmy bardzo ciekawego wykładu Pani Ireny o produktach APLIMEDICA wyglądem przypominających "narzędzia tortur":) Jednak po zetknięciu ze skórą dających błogie uczucie odprężenia.

Przybyły do nas również Pani reprezentujące firmę Lida - producenta rajstop dla kobiet w ciąży i puszystych. Rajstopki i pozostałe produkty wykonane są z solidnej przędzy, która rozciąga się do ponad 100 cm. 


Pani Basia przybyła do nas w imieniu firmy DALIA producenta bielizny. Opowiadała nam o swoich doświadczeniach w pracy z blogerkami jak i  również o firmie DALIA. 


Biustonosz z najnowszej kolekcji DALIA - MARION.

Mieliśmy również zaszczyt móc poznać Panią Paulinę, która reprezentowała markę PREMIUM ROSA.
Z Panią Pauliną rozmawiałyśmy najdłużej. Opowiadała nam o marce i o produktach. 
Marka PREMIUM ROSA promuje szczytny cel jakim jest ochrona pszczół po przez program "Adoptuj Pszczółkę". Bardzo mi się podoba ten cel gdyż wychowałam się w rodzinie, w której od lat hodujemy pszczoły. Przez te wszystkie lata z kilku uli został jeden.... Smutne to jest dlatego zachęcam do Zaadoptowania Pszczółki....:)
Miło powspominać takie spotkanie. Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność poznać tak wspaniałe osoby jak nasi goście oraz koleżanki blogerki. Dziękuję Wam za mile spędzony czas...:)


PODPIS

9 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger