CZYSTY DOM UniFix Uniwersalny płyn do mycia kuchni

Dziś chciałabym Wam przedstawić produkt, który używam w trakcie porządków w kuchni.


Jest to produkt firmy BARWA CZYSTY DOM UniFix Uniwersalny płyn do mycia kuchni.

Na początek kilka informacji na temat produktu:
Nowoczesny preparat przeznaczony do utrzymywania czystości w kuchni. Doskonale usuwa tłuste zabrudzenia. Polecany w szczególności do mycia blatów, płytek, piekarników, okapów, zlewów, kuchenek, lodówek i innych urządzeń kuchennych. Dokładnie usuwa tłuszcz i sadzę, nie pozostawiając smug i zacieków oraz zabezpiecza przed ponownym zabrudzeniem. Płyn nadaje połysk i przyjemny zapach czyszczonym powierzchniom.
Sposób użycia:
Płyn rozpylić bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką. Po zastosowaniu preparatu na powierzchnię mającą bezpośredni kontakt z żywnością - czyszczoną powierzchnię przemyć bieżącą wodą. Przed zastosowaniem zaleca się sprawdzenie preparatu na małej powierzchni.
Środki ostrożności: Przechowywać pod zamknięciemChronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody.
Pojemność: 500 ml
Cena: 11,30 zł

Moja ocena:
Produkt zamknięto w butelce wyposażonej w końcówkę rozpylającą taką samą jak w przypadku płynów do mycia szyb. Rozpyla ona produkt ale go nie spienia zbyt mocno. Ma on bardziej wodnistą strukturę niż pienistą. Według mnie jest to świetne rozwiązanie dla tego produktu. Nie muszę już odkręcać butelki aby go użyć. Wystarczy, że spryskam nim czyszczone powierzchnie i przetrę ściereczką. Ten płyn jest bezbarwny, a jego zapach jest świeży i kojarzy mi się z cytrusami.

UniFix używam na wiele powierzchni. Myję nim blaty kuchenne, ceratę, płytki, zlew, kuchenkę. Na każdej z tych powierzchni sprawdza się dobrze, a po użyciu pozostawia w kuchni miły i świeży zapach. Produkt dobrze sobie radzi z tłuszczem pozostałym na kuchence oraz na płytkach za kuchenką jak i za zlewem. 

Jestem z tego płynu zadowolona i wiem, że jak się skończy to kupię go ponownie. Jest wygodny w użyciu, sprawdził się w usuwaniu zabezpieczeń i przyjemnie odświeża kuchnię.

Zapraszam Was na stronę BARWA =>TUTAJ

"Jeśli spodobał Ci się mój artykuł zapraszam do komentowania oraz zostania fanem mojego fanpage. Zapraszam! https://www.facebook.com/SprawdzaneIPolecaneBlogOTestowaniu?ref=hl " PODPIS

2 komentarze:

  1. Nie widziałam jeszcze tego środka w sklepach, a może po prostu nie zwróciłam uwagi. A firmę BARWA kojarzę z cudownych mydełek.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger