Jak zaradzić problemowi nadmiernego pocenia stóp...

Dziś chciałam Wam przedstawić dwa produkty do pielęgnacji stóp. Są to produkty które można nabyć w sklepie Prosto z natury.pl

Produktów tych nie stosowałam osobiście ale zostały poddane testom w ekstremalnych warunkach, na osobach, których dotyczy problem nadmiernego pocenia stóp.

Testerzy produktów:
Na testerów obu tych produktów wybrałam mojego brata oraz kuzyna, którzy pracują w firmie kurierskiej. Dla nich dzień pracy rozpoczyna się o 5 rano a kończy czasem o 1 w nocy. Co za tym idzie... Przez cały dzień nogi są w butach czy to zimno czy też upał... Pocą się, są w ruchu i przede wszystkim prawidłowo nie oddychają. Po powrocie z pracy - nie czarujmy się zapach stóp, skarpet, butów jest przykry...
Obu dotyczy ten sam problem, ta sama przypadłość.... Preparaty, o  których piszę zostały jak widzicie testowane w ekstremalnych warunkach... Jak się sprawdziły? O tym czytajcie dalej...

Na początek kilka informacji o produkcie:

NATUPHARM przeciwpotliwa pasta do stóp z szałwią i olejkiem miętowym. 

Zawartość: 50 g

Cena: 7 zł

Skład:
 Glycerin, Talc, Zinc Oxide, Salicylic Acid, Water, Sage Extr., Peppermint Oil, Chlorophyll.

Działanie:
 NATUPHARM skutecznie przeciwdziała nadmiernemu poceniu się stóp, w szczególności u osób ze skłonnością do grzybicy międzypalcowej. Lekko wysusza skórę oraz znosi przykry zapach potu, dając uczucie chłodu i świeżości oraz przyjemny zapach mięty. Ponadto zawarty w preparacie wyciąg z liści szałwi, działa ściągająco i przeciwzapalnie.

Zastosowanie:
 Pastę NATUPHARM stosować jeden raz dziennie smarując cienką warstwą części podeszwowe stóp jak i przestrzenie międzypalcowe do ustąpienia objawów pocenia. Preparat łatwo zmywa się wodą. Nie stosować u dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Uwaga: 
Należy przechowywać w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze pokojowej w miejscach suchych i niedostępnych dla dzieci.
Opinia:
Pasta ma dość ciężką konsystencję. Po rozsmarowaniu na stopach zostaje biały film. Rozprowadza się tak jak pasta cynkowa...
Pasta została nałożona na skórę po kąpieli i osuszeniu stóp. Podczas aplikacji czuć przyjemny zapach mięty i odświeżenia. Nie zależnie od tego o jakiej porze pasta została nałożona na stopy czy to przed snem, czy przed założeniem skarpet i butów odświeża ona stopy i chroni przed nadmierną potliwością i przykrym zapachem. Po całym dniu pracy w upale po zdjęciu butów stopy są nadal widocznie białe od pasty, suche i nie śmierdzą!!! Pasta poprawia samopoczucie i pewność siebie dzięki ochronie stóp przed przykrym zapachem.  Do tego jest tania i bardzo wydajna!
Potwierdzone zostało to przez dwóch mężczyzn w wieku 22 lata, którzy testowali produkt w wyżej opisanych warunkach.

***
Drugi produkt to przeciwpotliwa zasypka do stóp. Testowały ją te same osoby, w tych samych warunkach.

UNDOSAL przeciwpotliwa zasypka do stóp. 

Zawartość: 120 g

Skład:
 Talc, Zinc Oxide, Zinc Undecylenate, Salicylic Acid, Peppermint Oil.

Działanie:
 UNDOSAL skutecznie zapobiega nadmiernej potliwości stóp i maceracji skóry , działając antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie. Zalecany szczególnie dla osób ze skłonnością do grzybicy międzypalcowej. Działa osuszająco oraz znosi przykry zapach potu, dając uczucie świeżości i przyjemny zapach mięty.

Zastosowanie:
 Zasypkę UNDOSAL stosować 1-2 razy dziennie, pudrując przestrzenie międzypalcowe i skórę stóp, po uprzednim starannym ich umyciu i osuszeniu, do czasu ustąpienia objawów pocenia. Nie stosować u dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Uwaga:
 Preparat należy przechowywać w temperaturze 8-20o C, w miejscach suchych, niedostępnych dla dzieci.


Opinia:
Zasypka została również sprawdzona przez te same osoby, w tych samych warunkach, lecz w innym czasie. Nie stosowano przez pewien czas tych produktów w duecie.
Zasypka była stosowana po umyciu i osuszeniu stóp. Dobrze zasypuje się nią przestrzenie międzypalcowe gdzie powstaje grzybica.
Zasypka równie dobrze chroni stopy co pasta. Osusza je. Stopy po całym dniu nie spociły się i czuć było przykrego zapachu.
Zasypkę stosują również do zasypywania butów w których chodzą na co dzień. 


Podsumowując:
Oba preparaty okazały się skuteczne w 100%. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tych produktów. Za przystępną cenę jest produkt skuteczny w 100%, wydajny i przyjemny w stosowaniu. 


Produkty te można kupić w sklepie Prosto z natury => TUTAJ

PODPIS

8 komentarzy:

 1. mi się nogi pocą tylko w sztucznych butach

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też miałam przyjemność testować pastę do stóp, a wraz ze mną testował mój 12-letni syn. I o ile ja nie mam dużych problemów z potliwością stóp, to u niego bardzo się sprawdziła.
  Moja opinia na stronie prostoznatury.pl i muszę się pochwalić, że nasza współpraca trwa, bo właśnie dziś dostałam kolejny produkt do przetestowania. Tym razem wybrałam sama z trzech oferowanych. Jest to żel DRENAFAST antycellulitowo-ujedrniający. Bardzo jestem ciekawa, wieczorem zaczynam testowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna i niedroga,ale chyba przeszkadzałby mi ten biały film pozostający na stopach,tym bardziej że może to niezbyt estetycznie wyglądć w kalpeczkach na lato,ale na zimę jak najbardziej jestem na tak! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie miałam jej niestety...

  OdpowiedzUsuń
 5. dobrze, że u mnie w domu nie mamy problemu z poceniem stóp :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zaczynam testować ten produkt ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger