Hepasal preparat od GorVita

Dziś zapraszam Was na recenzję produktu, który jest bardzo pomocny dla osób zmagających się z dolegliwościami trawiennymi.

Zapraszam na recenzję.Na stronie GeroVita czytamy:
Hepasal

40 kapsułek

Poprawia metabolizm, Przyspiesza detoksykację, Wspomaga trawienie.
Poszlałeś z jadłem i piciem może? Hepasal Ci pomoże!
KOMPLEKSOWA POMOC DLA WĄTROBY PROSTO Z NATURY
- Przeciążenie układu trawiennego,
- Skłonność do wzdęć,
- Uczucie ucisku w nadbrzuszu,
- Uczucie ciężkości i pełności po jedzeniu.
Nasiona ostropestu zawierające sylimarynę stosowane były od wielu lat w medycynie naturalnej w celu regeneracji komórek wątroby. Dodanie do składu owocu karczocha, liści pokrzywy oraz soi wspomaga ten proces i ma dobroczynny wpływ na pracę układu pokarmowego. Może być pomocny w wielu problemach gastrycznych.

Skład kapsułki: 80 mg sproszkowanego owocu karczocha ( Cynara scolymus L.) 80 mg proszkowanych nasion ostropestu ( Sylibum Marianum) 80 mg sproszkowanego liścia pokrzywy ( Urtica dionica L.), 10 mg suchego 40% ekstraktu z soi ( Glycine soja ).
Zalecana porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera: 240 mg sproszkowanego owocu karczocha ( Cynara scolymus L.) 240 mg proszkowanych nasion ostropestu ( Sylibum Marianum) 240 mg sproszkowanego liścia pokrzywy ( Urtica dionica L.), 30 mg suchego 40% ekstraktu z soi ( Glycine soja ).
Substancje pomocnicze składniki kapsułki: żelatyna.


Sposób użycia:
Przyjmować 1-3 kapsułek dziennie po posiłku. Kapsułkę połknąć i popić wodą.

UWAGA:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.


Moja opinia:
Ja na szczęście nie zmagam się z problemem ze strony układu trawiennego dlatego też produkt ten używała moja babcia. Babci problemy trawienne nie są obce. Dokuczają jej już od kilku lat. Narzeka na  wzdęcia, uczucie ciężkości i pełności w żołądku oraz zgagę.
W opakowaniu znajduje się 40 długich, zielonych kapsułek które są łatwe do połknięcia i nie rozpuszczają się podczas połykania. Podczas połykania nie czuć smaku tabletki.
Babcia przyjmowała dwie tabletki tego produktu po obiedzie popijając wodą.
Zaobserwowała, że już po pierwszej dawce nieprzyjemne uczucie towarzyszące dotąd po zjedzeniu posiłku zniknęło. Nie ma już uczucia pełności oraz wzdęć, ani czasami pojawiającego się bólu. Babcia jest zadowolona z tego preparatu gdyż poprawiło się jej samopoczucie. Nie odczuwa już pełności i mówi że wreszcie wróciła do normalnego stanu takiego jaki pamiętała sprzed lat jak układ pokarmowy pracował prawidłowo.
Ten i inne produkty GorVita możecie znaleźć na ich stronie => TUTAJ


"Jeśli spodobał Ci się mój artykuł zapraszam do komentowania oraz zostania fanem mojego fanpage. Zapraszam! https://www.facebook.com/SprawdzaneIPolecaneBlogOTestowaniu?ref=hl " PODPIS

3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger