GorVita Jęczmień Zielony - opinia

Czy stosujecie suplementy diety? Ja czasem stosuję. Szczególnie w okresach gdy panują przeziębienia i grypy.

Jednym z suplementów diety jakie miałam przyjemność stosować jest Jęczmień Zielony GorVita.Producent pisze:
FITOTERAPIA BIOLOGICZNA BOMBA WITAMIN I SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH
Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety w naturalne substancje odżywcze zawarte w młodych pędach jęczmienia. Nasyca i oczyszcza organizm, pobudza witalność i przywraca energię. Zielony jęczmień to biologiczna bomba energii i witalności dla organizmu w każdym wieku.

Sposób użycia: 2-4 kapsułek dziennie. Kapsułkę połknąć i popić wodą.

UWAGA:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej ( 15- 25 Cş ) w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład kapsułki:220 mg sproszkowanych młodych pędów jęczmienia, substancje pomocnicze: (składniki kapsułki: żelatyna, barwnik naturalny- chlorofil).

Maksymalna dawka dzienna 880 mg zawiera: Chlorofil 2,03 mg; Błonnik 228 mg; Białko 180mg; Beta karoten 11µg (1,37)*;Witamina A 0,48 µg(0,06) *;Witamina B1 0,3µg (0,02)*; Witamina B2 4,7µg (0,29) *; Witamina B6 3,6µg (0,18) *;Witamina C 4,4µg (0,07)*;Kwas foliowy 1,05µg (0,2)*; Witamina B5 kwas pantotenowy 6,82 µg (0,1)* Żelazo 280 µg (2)*;Wapń 3,16mg (0,4)*;Cynk 23µg(0,04)*;Potas 19,62 mg; Fosfor 2mg(0,25)*;Magnez 1,36 mg (0,45)*.
(* )- % zalecanego dziennego spożycia.

Cena: 21 złMoja opinia:
Suplement ZIELONY JĘCZMIEŃ stosowałam dzięki uprzejmości Pani Moniki z agencji CREDO PR.
Preparat ten zawiera 60 kapsułek. Ja przyjmowałam dwie kapsułki dziennie popijając wodą. Kuracja wystarczyła mi na miesiąc.
Kapsułki są dość spore, mają zielony kolor i lekki zapach. Zarówno zapach jak i wielkość kapsułki nie wpłynęły na to abym miała problemy z ich połknięciem. Podczas mojej kuracji nie zaobserwowałam również problemów z moim układem pokarmowym.
Na uwagę zasługuje to że preparat nie zawiera cukru i mogą przyjmować go diabetycy. Zawiera on również błonnik co dobrze wpływa na nasze brzuszki. W skład wchodzą same witaminki i mikroelementy.
Nie wiem czy to moja podświadomość tak zadziałała czy kapsułki działają ale już po pierwszym dniu poczułam się lepiej. Poprawił się mój nastrój i przede wszystkim zaobserwowałam zmniejszenie wypadania włosów. Nie wiem czy te kapsułki mają jakiś wpływ na włosy jednak ja zaobserwowałam znaczne zmniejszenie wypadania włosów co bardzo mnie cieszy.
Ten i inne produkty GorVita możecie znaleźć na ich stronie => TUTAJ


Produkt otrzymałam za pośrednictwem Pani Moniki z agencjiCREDO PR

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger