MEDIPLEX dystrybutor tworzyw sztucznych



Dzień dobry!

Dziś pierwszy dzień lutego. Czas szybko upływa, Nawet nie wiem kiedy minął ten styczeń.
Dziś wpis z dość ciekawą informacją dla przedsiębiorców różnych branż.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z branży budowniczej, reklamy bądź zajmujesz się inną gałęzią przemysłu chciałabym Cię zaprosić na stronę internetową  https://mediplex.pl/

MEDIPLEX jest to dystrybutor tworzyw sztucznych na terenie całej Polski działający na rynku od 1999 roku. Firma ta obsługuje klientów w zakresie dystrybucji i dostarczania rozwiązań z poliwęglanu, polietylenu i innych materiałów, które nie są pochodzenia naturalnego. Warto zaznaczyć, że materiały te oferowane są w bardzo korzystnych cenach.
Jak wyżej wspomniałam firma oferuje materiały, które nie są pochodzenia naturalnego. Tworzywo sztuczne ma to do siebie, że pozwala w łatwy sposób na przekształcenie go w rozmaite elementy przydatne w wielu dziedzinach życia. Można je stosować między innymi w konstrukcji płyt budowlanych czy maszyn przemysłowych.
Firma oferuje również drobne wyroby ze stali nierdzewnej i z aluminium. 

Bardzo ważne dla tej gałęzi przemysłu jest to, żeby firma oferująca tego typu produkty posiadała niezbędne atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty. Wiąże się to z dbałością o klienta, takiej firmie można spokojnie zaufać. Oczywiście MEDIPLEX posiada wszystko wyżej wymienione.
Tworzywa do wyrobu ich produktów są starannie dobierane natomiast gotowe produkty są przetestowane pod kątem jakości wykonania i bezpieczeństwa użytkowania.

Firma MEDIPLEX dostarcza:
Poliwęglan lity i poliwęglan komorowy, płyty HPL, płyty plexi PMMA (polimetakrylan metylu), płyty pvc, pcw, poliamid PA6, poliacetal POM, PTFE, polietylen (Polietylen PE HD, Polietylen PE HMW, Polietylen PE UHMW), tekstolit, płyty Kydex i wiele innych tworzyw sztucznych.

W ofercie posiadają: płyty, pręty, wałki, rury , tuleje z tworzyw sztucznych, pasy z tworzyw, wyłazy dachowe, płyty trapezowe, folie z tworzyw, tkaniny plandekowe, tkaniny do wydruków.

MEDIPLEX wykonuje: formatowanie płyt, termoformowanie tworzyw sztucznych, koła zębate, rolki jezdne, koła pasowe, listwy ślizgowe, ślimaki, prowadnice, krzywki , inne elementy do maszyn i urządzeń.

Warto zajrzeć na ich stronę internetową gdzie jest bardzo dużo istotnych informacji oraz kontakt do firmy. Strona jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze.


#współpraca reklamowa
#zdjęcie główne pochodzi ze strony MEDIPLEX

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger