BOX DERCOS od VICHY - Kolejny fantastyczny box przy współpracy z Pure Beauty


Hej!
Kochani dziś jestem na wyjeździe z rodzinką. Ferie u nas trwają, niestety nigdzie nie planujemy wyjechać na dłużej to dlatego też robimy dzieciakom jednodniowe wypady w różne miejsca. Dziś odwiedzamy Kraków.

My na wyjeździe, a Was zostawiam z wpisem dotyczącym niesamowitego boxa od Pure Beauty, który powstał przy współpracy z marką VICHY.

W tym boxie znalazłam kosmetyki VICHY  z linii DERCOS, które przeznaczone są do pielęgnacji skóry głowy, która boryka się z problemem łupieżu.

#JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF
 #vichy #dercos #haircare #vichypoland #testowaniesponsorowane
@vichylaboratoires


Jak już widzicie zawartość tego boxa jest cudowna. Same wspaniałe produkty, które są już u mnie w użytku od jakiegoś czasu. Jestem mega szczęśliwa, że mam kolejne buteleczki tych dermokosmetyków, gdyż idealnie wpisały się w potrzeby mojej skóry i mojego nastoletniego syna.

Box DERCOS nieco różni się od pozostałych boxów designem opakowania. Karton jest tekturowy, minimalistyczny, twardy. Podoba mi się taka wersja tego boxa.

W środku znalazłam:


DERCOS DS SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY Opakowanie uzupełniające.

Cena 95,99 zł/500 ml

Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów suchych.
  • -Eliminuje do 100% widocznego łupieżu.1
  • -Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni.2
  • -Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania.3
  • -Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.

Dużym zaskoczeniem tego boxa był dla mnie  refill/wkład o pojemności 500 ml, który jest nowością. Taki wkład zapewni nam to, że możemy cieszyć się dłużej ulubionym kosmetykiem,  oszczędzamy pieniądze gdyż taki wkład to do 110 ml szamponu gratis w porównaniu do zakupu dużej butelki, przyczyniamy się również do ochrony środowiska. Refill to 77% mniejsze zużycie plastiku w porównaniu do klasycznej plastikowej butelki.DERCOS Anti-dandruff K Oczyszczający szampon przeciwłupieżowy.
Cena 69,99 zł/250ml

Dzięki delikatnej formule złuszczającej DERCOS SZAMPON PRZECIWŁUPIEZOWY K eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy.
Szampon jest hipoalergiczny i przebadany na skórze wrażliwej. Idealny do codziennego użytku. Formuła o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy) pomaga walczyć z widocznym łupiezem powstającym wskutek zachwiania równpowagi mikrobiomu skóry.

Ten szampon już od jakiegoś czasu gości w naszej łazience. Stosujemy go razem z synem. On myje nim głowę, ja natomiast stosuję go jako peeling do skóry głowy, pozostawiam na 10 min i następnie myję głowę innym ulubionym produktem. Taka metoda pielęgnacji była podana na jednym z profili na instagramie i bardzo mi spasowała. DERCOS DS Szampon przeciwłupieżowy włosy normalne i przetłuszczające się.
Cena 77,99zł/250ml.

Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych i przetłuszczających się.
  • -Eliminuje do 100% widocznego łupieżu.*
  • -Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni.**
  • -Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania.***
  • -Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.

Ja nie mam problemu z łupieżem, ale mój syn i mąż mają. Sprawdzili już kilka przeciwłupieżowych produktów dostępnych na naszym rynku, a jedynie szampony Dercos naprawdę działają i likwidują problem z łupieżem.
Ja jestem pod wrażeniem tej serii i efektów stosowania tych produktów bo jako nieliczne pokonały uporczywy problem u mojego syna.


Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ogromną radość sprawił mi ten box i jego zawartość. 
Produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów uwielbiam, tym bardziej gdy są to produkty, które sprawdziły się praktycznie u całej naszej rodziny. 

Jestem zachwycona zawartością boxa, jestem przeszczęśliwa, że mogę być częścią tak fantastycznej inicjatywy tworzonej przez niesamowity zespół Pure Beauty.
Dziekuję!

#współpracareklamowa z marką Pure Beauty


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger