i-kancelaria prawna - Radcy prawni i wykwalifikowani specjaliści z dziedziny prawaDzień dobry!

Kochani w dobie internetu bardzo wiele branż przenosi bądź poszerza swoją działalność o internet.
Nie tylko tutaj chodzi o reklamowanie się ale również o oferowanie różnych usług przez internet.
W ostatnim czasie dość często informuję Was tutaj o firmach z różnych branż działających w ten sposób. Dziś również chciałabym Wam przybliżyć kolejną z nich działającą w placówce we Wrocławiu, ale również można się z nimi skontaktować telefonicznie bądź drogą mailową .

https://www.i-kancelaria.pl/ Kancelaria prawna R.PTAK I WSPÓLNICY z siedzibą we Wrocławiu jest to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Firma praktykuje w obszarach takich jak prawo spółek, prawo bankowe, prawo ubezpieczeń i prawo konsumenckie. Swoją działalność prowadzi od ponad 10 lat.

Firma zatrudnia sztab doświadczonych pracowników, którzy są prawnikami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniają oni profesjonalną pomoc prawną klientom biznesowym i indywidualnym na terenie całego kraju.

Na stronie internetowej i-kancelaria jest bardzo dobrze i przejrzyście rozpisane w jakich dziadzinach i z jakim klientem działa firma. Mamy tutaj zakładkę Klient Biznesowy oraz Klient Indywidualny. Rozwijając je widzimy pełen zakres w jakim poruszają się prawnicy kancelarii. 
Znajdziemy tutaj również możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych, wskazówki dotyczące mediacji sądowych oraz wiele publikacji dotykających przeróżnych tematów prawnych, które warto sobie przeczytać.
Są tu artykuły dotyczące takich tematów jak pożyczka prywatna, upadłość konsumencka, temat dotyczący przedawnienia się długów, podział majątku po rozwodzie a kredyt hipoteczny, opieka nad dzieckiem.


#współpraca reklamowa 
#zdjęcie główne pochodzi ze strony pixabay.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger