AIF Kancelaria - Odszkodowania
Dzień dobry!

Śledząc mój blog z pewnością czytaliście wpisy dotyczące przeróżnych instytucji oferujących wiele usług przez internet np. e-sąd.
Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejną firmę, która tym razem zajmuje się odszkodowaniami.


AIF Kancelaria to pochodząca z Wrocławia kancelaria odszkodowawcza, która na rynku istnieje już od 2002 roku. Firma ta zajmuje się pomaganiem wszystkim poszkodowanym min. w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu wysokich świadczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. Kancelaria działa na terenie Polski oraz Europy, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować skuteczne metody uzyskania najwyższych odszkodowań dla ich klientów. 

W tej firmie pracują prawnicy, radcy prawni, mediatorzy sądowi i rzeczoznawcy, którzy jak o sobie piszą do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny i rzetelny. Natomiast kompleksowe podejście do każdej sprawy odszkodowawczej pozwala na trafną ocenę obrażeń ciała i szkód rzeczowych. Warto przekazać takie sprawy w ich ręce gdyż piszą iż z ich udziałem można uzyskać nawet o 50% wyższe odszkodowanie niż dochodząc roszczeń samodzielnie.

Gwarancję najwyższej skuteczności kancelaria ta opiera na rzetelnej wiedzy prawniczej popartej wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym.
Dodatkowo w ofercie posiadają: brak opłat wstępnych, rozliczenie się prowizją za efekty, gwarantują indywidualnego opiekuna sprawy, stały dostęp do akt sprawy poprzez internetowy panel klienta, wywalczenie odszkodowania w zaledwie 30 dni! 
Można również skorzystać z bezpłatnych konsultacji indywidualnych zarówno w siedzibie firmy we Wrocławiu jak i telefonicznie oraz przez internet. Po zapoznaniu się ze sprawą przez pracowników zostaje opracowana bezpłatna i niezobowiązująca propozycja skutecznego poprowadzenia sprawy.

AIF Kancelaria przez wszystkie lata funkcjonowania została uhonorowana wieloma nagrodami i certyfikatami a jeden z pełnomocników został laureatem konkursu Profesjonaliści  FORBESA 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

Jeżeli poszukujesz właśnie takiej firmy to zachęcam Cię do odwiedzenia ich strony internetowej gdzie jest wiele ciekawych artykułów dotyczących odszkodowań, porad oraz istotnych informacji, które z pewnością pomogą w rozwiązywaniu tego typu spraw. Strona internetowa jest przejrzysta i bardzo intuicyjna.

#współópraca reklamowa
#zdjęcie główne pochodzi ze strony AIF Kancelaria.1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger