NowaLed - Przemysłowe oświetlenie LEDDzień dobry!

Dziś chciałabym Wam przedstawić firmę zajmującą się produkcją produktów w zakresie oświetlenia. 

NowaLed ILL to istniejąca na rynku od 2013 roku polska firma, która jest producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych, magazynowych i sportowych takich jak hale sportowe czy parki. 

Firma ta wyszła na przeciw klientom i oferuje rozwiązania oświetleniowe nie tylko dla przemysłu ale również dla mniejszych i średnich firm.  Firma poleca autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami charakteryzują się długą żywotnością i niską awaryjnością. Dla klientów jest to gwarancja stabilność i bezpieczeństwo użytkowania zakupionych produktów.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Oławie, w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Jest to zachowanie najwyższej jakości oraz przewidywalności pracy produkowanych opraw.


Firma wychodzi naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, a jej inżynierowie nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami technicznymi przy użyciu oświetlenia LED wszędzie tam gdzie do tej pory było stosowne sporadycznie. 


Firma może się pochwalić realizacją wielu projektów m. in. dla  Husqvarna, Saint-Gobain, Wiśniowski, Zamet czy ZNTK ”Mińsk Mazowiecki”. Większość z tych obiektów została oświetlona przy wykorzystaniu automatyki sterującej oświetleniem, co według producenta dodatkowo w sposób wymierny zwiększyło oszczędności Inwestora.

Rozwiązania NowaLed ILL kierowane są do klientów chcących wygenerować maksymalne oszczędności z tytułu zużycia energii elektrycznej, przy zachowaniu najwyższej na rynku realnej żywotności opraw, wynikającej z autorskich rozwiązań konstrukcyjnych.


Firma posiada nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, wykfalifikowanych inżynierów, projektantów i doradców, odpowiednie certyfikaty, wiele lat doświadczenia oraz świetną stronę internetową gdzie można zaczerpnąć dużo wiadomości i pooglądać zdjęcia zrealizowanych projektów.


#współprca reklamowa

#zdjęcie główne pochodzi ze strony NowaLed ILL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger