LUBDENT - sklep z profesjonalnym wyposażeniem stomatologicznymDzień dobry!

W tamtym tygodniu mieliśmy wizytę u dentysty. Córka i syn są w trakcie leczenia dentystycznego. A w takim przypadku wiadomo - mama musi być gdzieś w pobliżu, żeby w razie czego potrzymała za rękę.
Jak tak siedzę u dentysty z dzieciakami to przyglądam się gabinetowi, sprzętom i narzędziom.
No nie powiem bo ciekawi mnie to co oni tam mają, czym się posługują i czego używają do leczenia 
zębów.

Zastanawialiście się kiedyś skąd te rzeczy pochodzą? Między innymi z takich miejsc jak LUBDENT czyli sklep  z profesjonalnym wyposażeniem stomatologicznym.

Sklep LUBDENT kompleksowe wyposażenie stomatologiczne oferuje sprzęt najwyższej jakości kierowany do lekarzy dentystów i gabinetów stomatologicznych. 
W tym sklepie znajdziecie między innymi sprzęt z kategorii takiej jak autoklawy i ich konserwacja, serwis i części zamienne, końcówki stomatologiczne czy chirurgia.
Asortyment jest bardzo szeroki. Można tutaj dostać endometry stomatologiczne, kompresory stomatologiczne, lampy polimeryzacyjne i akcesoria, mikrosilniki endodontyczne i stomatologiczne, mikroskopy, piaskarki i akcesoria. W tym sklepie dostępne są również produkty z zakresu protetyki oraz radiologii, ssaki osuszacze, skalery i akcesoria.
W zakresie firmy oferowany jest również serwis oraz naprawa sprzętu stomatologicznego, urządzeń i narzędzi takich marek jak: Kavo, Nsk, Coxo, Sirona, Tosi, W&H, Ruixin. Naprawy prowadzone są w oparciu o części oryginalne lub zamienniki, w zależności od życzenia klienta. Każdy serwisowany przez LUBDENT sprzęt podlega gwarancji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger