Telcop - serwis i pomoc technicznaCześć!
Jak Wam mija dzień? Jestem ciekawa gdzie pracujecie bo mam dla Was świetną informację.

Jeśli pracujecie w biurach i potrzebujecie sprzętu biurowego bądź serwisu i pomocy technicznej to zachęcam Was do odwiedzenia strony Telcop gdzie oferują sprzedaż, dierżawę, serwis sprzętu biurowego kopiarek, drukarek, niszczarek czy komputerów. 

Telcop oferuje również drukowanie i kopiowanie na swoich urządzeniach gdy klient nie jest zainteresowany zakupem sprzętu. Wykfalifikowani pracownicy wykonują bezpłatne audyty dotyczące optymalizacji kosztów związanych z drukiem czy kopiowaniem.
Telcop oferuje sprzęt nowy bądź używany z pełną gwarancja. Posiadają sprzęt nowy i poleasingowy.

Tak jak już wyżej wspomniałam Telcop oferuje również serwisowanie urządzeń takich marek jak Konica Minolta, Develop, Olivetti, Canon. Oferują również materiały eksploatacyjne do wszystkich marek, które są oryginalne, regenerowane (Konica Minolta, Develop, Olivetti, Canon, Brother, Epson, Gestetner, HP, Lanier, Lexmark, Kyocera Mita, Nashuatec, OCE, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba, Utax, Xerox i wiele innych…), które dostarczane są przez nich na miejsce pod wskazany adres.

Telcop to autoryzowany serwis sprzętu biurowego z siedzibą w Warszawie.
Oferta:
-sprzedaż urządzeń biurowych
-wynajem urządzeń biurowych
-optymalizacja infrastruktury do rzeczywistych potrzeb danej firmy
-kompleksowy serwis urządzeń biurowych

#współpraca reklamowa 
#zdjęcie główne pochodzi ze strony Telcop1 komentarz:

  1. Dziękuję za namiar. Faktycznie ciekawa opcja. Szczególnie jeśli ktoś prowadzi profesjonalne biuro.

    Dobrej jakości urządzenia maja duże znaczenie. Lepiej jest zapłacić za coś porządnego, co nie bedzie się w przyszłości psuło. I nie będzie potrzeby częstej konserwacji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger