Gabinet Zielarsko-Terapeutyczny HERBASOLDzień dobry!
Pozostając w temacie zdrowia ciekawi mnie jakie macie podejście do zielarstwa i naturoterapii?
Ja sobie bardzo cenię tę dziedzinę nauki. Mam sporo książek na te tematy i wiele rzeczy już na sobie wypróbowałam z zaskakującymi dla mnie skutkami.

Dzięki ziołom wyleczyłam kilka dolegliwości, które miałam. Moja bardzo bliska koleżanka, również interesuje się tym tematem. Ona już weszła na kolejny poziom i nawet była na wizycie u człowieka zajmującego się ziołolecznictwem, terapią i diagnostyką w kierunku różnych obciążeń organizmu.

Jeżeli interesuje Was ten temat i sami szukacie takiego specjalisty a mieszkacie w okolicach Wrocławia to zachęcam Was do odwiedzenia gabinetu zielarsko-terapeutycznego HERBASOL.

HERBASOL to gabinet zielarsko-terapeutyczny, który specjalizuje się w diagnostyce mikroorganizmów. Oferuje diagnostykę i terapię wraz z profesjonalną konsultacją prozdrowotną. 
Na stronie internetowej gabinetu znajduje się wiele ciekawych informacji. Mnie osobiście zainteresowały wpisy dotyczące Borrelii i koinfekcji, na temat kleszczy, grzybów, pasożytów i bakterii. Wszystko opisane w bardzo ciekawy i przystępny sposób. 
Na stronie HERBASOL znajdziemy również informację na temat oferowanych i wykonywanych przez ten gabinet badań profilaktycznych. Profilaktyka to nasza opieka w funkcjonowanie organizmu w zdrowiu. Dzięki badaniom profilaktycznym można w dość wczesnym etapie wykryć choroby i nieprawidłowości organizmu.

W tym gabinecie wykonacie również Biorezonans, akupunkturę, różne terapie w tym terapię pijawkami leczniczymi czy nawet terapie dla psów i kotów.

#współpraca reklamowa
#zdjęcie główne pochodzi ze strony HERBASOL


2 komentarze:

  1. lubię preparaty ziołowe do skóry czy na trawienie, ale mimo wszystko nie zachęcają mnie pijawki i dawanie się nakłuwać igłami po całym ciele, które potem ileś się trzyma, zniosę co najwyżej mezoterapię igłową :P

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger