E sąd - sąd elektronicznyCześć!
Żyjemy w takich czasach gdzie większość spraw możemy załatwić przez internet. Począwszy od zakupów, po sprawy urzędowe.
Według mnie jest to bardzo wygodna forma dzięki której większość spraw możemy załatwić siedząc w domu w wygodnym fotelu zamiast stać w kolejce w danej placówce.

Nie wiem czy wiecie i czy spotkaliście się z tym, że również niektóre sprawy sądowe możecie załatwić przez internet?

Sąd elektroniczny znajdziecie na stronie e sąd na której w sposób bardzo przystępny jest opisane jakie sprawy załatwicie przez tę stronę.

Sąd elektroniczny jest nowoczesną platformą dzięki której można prowadzić Elektroniczne Postepowanie Upominawcze.
Będzie to możliwe wtedy gdy powód dostarczy odpowiednie dokumenty z których wynika dług np. rachunki, umowy, faktury.
Siedziba e sądu mieści się w Lulinie jednak nie trzeba jechać na wschód Polski by złożyć tam dokumenty nakazujące spłatę długu swojemu dłużnikowi nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Jeżeli dysponujemy kompletem dokumentów można złożyć je elektronicznie  przez stronę e sądu.

Sąd internetowy to duże udogodnienie, które pozwala ludziom z całej Polski wnosić pozwy o zapłatę przez internet. Na tej stronie można skorzystać z pomoc prawników wyspecjalizowanych w prowadzeniu e-postepowań. Co najważniejsze wykwalifikowani pracownicy skutecznie wykonują swoją pracę unikając przy tym rozpraw sądowych, przesłuchiwania świadków i oczekiwania na wydanie nakazu które może trwać nawet kilka miesięcy. 
E sąd ma bardzo dobre opinie i już ponad 3000 wygranych spraw w e sądzie.
Doświadczona kancelaria działa od 2002 roku.

#współpraca reklamowa
#zdjęcie główne pochodzi ze strony e sąd


 

2 komentarze:

  1. Nie słyszałam o tym wcześniej.

    OdpowiedzUsuń
  2. zakupy online, spotkania online, sądy online, szkoda że jeszcze przez internet nie mogę przeprowadzić diagnostyki pojazdu bym wiedziała co jest z nim nie tak xD trzeba będzie wreszcie wybrać sie do mechanika by ogarnął sprawę. ale i tak się cieszę że w sieci można tyle rzeczy załatwiać :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger