VERSACE WODA TOALETOWA DYLAN BLUE - Pure Beauty SELECTED #2 FOR MEN


Cześć!
Dziś tak jakby luksusowo, a to za sprawą wody toaletowej marki Versace, którą mój mąż znalazł w cudownym boxie Pure Beauty SELECTED #2 FOR MEN.


VERSACE WODA TOALETOWA DYLAN BLUE 300 ZŁ/30ML

Dylan Blue jest uosobieniem współczesnego mężczyzny według Versace. To zapach pełen charakteru i indywidualności, wyraz męskiej siły i charyzmy.  Bergamotka, grapefruit i liście figowe tworzą zjawiskową śródziemnomorską świeżość. Akord wodny łagodzi i nadaje głębi cytrusowej soczystości, by za moment napawać całość ciepłą zmysłowością.Cieszę się, że dzięki Pure Beauty mogę poznawać tak wspaniałe nowości jak ta woda od Versace. Mimo, że jest ona produktem z kategorii męskiej i używa ją mój mąż to ja dzięki temu wiem co sprawić mu w niedalekiej przyszłości na prezent.

Mój mąż sięgając do pudełka SELECTED od razu zwrócił uwagę na tę miniaturę wody. Mimo, że jest małych rozmiarów to buteleczka cieszy oko, a zapach jest fenomenalny.

Ten zapach jest zmysłowy, męski ale cudownie współgra również ze mną i nie zawaham się go użyć. Zapach pięknie się rozwija tracąc nieco na intensywności i wydzielając przy tym pewną uwodzicielską goryczkę.

No jest w tym zapachu coś niesamowitego co oczarowało zarówno mojego męża jak i mnie.


Warto wspomnieć, że DYLAN BLUE jest dość trwałym zapachem.

Piękny i ponadczasowy zapach, który pachnie luksusem.


#współpraca barterowa z marką Pure Beauty
1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger