Wakacje, podróże, odszkodowania powypadkoweDzień dobry! Jak Wam mija tydzień? U mnie dość intensywnie ale samopoczucie nawet dopisuje. Krótki urlop w górach, na  którym  byliśmy razem z mężem zdziałał cuda, dodał sił i wiatru w żagle. 
W te wakacje wybieramy się jeszcze na kilka krótkich wypraw tym razem z dziećmi. Z pewnością jeszcze raz odwiedzimy nasze polskie góry, myślimy o wypadzie do Wrocławia gdyż jest tam wiele atrakcji, które chciałabym pokazać dzieciakom no i marzy mi się kilkudniowy wypad nad morze.
Plany mamy konkretne, a między czasie planuję jak co roku zrobić w domu remoncik. Tym razem troszkę większy niż w poprzednich latach. Mam nadzieję, że w nadmiarze codziennych obowiązków uda nam się wszystko ogarnąć tak jak planujemy.
Jednak wracając do urlopu takiego na wyjeździe to ja zazwyczaj boję się drogi. Wiadomo, że różnie może być w podróży. Czy to auto się zepsuje czy może zdarzyć się jakiś wypadek. Warto myśleć pozytywnie ale trzeba również być przygotowanym na różne ewentualności.
Gdy podczas naszej podróży gdziekolwiek by ona była przytrafi się wypadek to jest on bardzo stresującym wydarzeniem dla całej rodziny. Nie tylko sytuacja działa stresująco ale mnóstwo procedur przez które należy przejść, i które są związane z doprowadzaniem takich spraw do końca.
Warto wtedy zlecić takie sprawy tym, którzy znają się na tym najlepiej. Pomogą nam i załatwią sprawę tak, że będziemy w 100% usatysfakcjonowani. Kancelaria AIF https://www.tuodszkodowania.pl/ specjalizuje się w negocjowaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Działają na terenie całej Polski. Odszkodowania za szkodę osobową i rzeczową. Szybka realizacja bo w ciągu 30 dni. 
Warto przed wyjazdem pomyśleć o pewnych sprawach. 
Życzę Wam wspaniałego i bezstresowego wypoczynku i dajcie znać gdzie w tym roku planujecie spędzić wakacje?

*Zdjęcie z pixebay.com


2 komentarze:

  1. my też planujemy wypoczynek nad morzem z dzieckiem :) mam nadzieję że nic się nam nie przydarzy i wypadków nie będzie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wiadomo, że choroby, szkody komunikacyjne, czy inne losowe sprawy nie są przyjemne, dlatego ja zawsze dbam oto by każdy członek rodziny był ubezpieczony

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger