MYCOSAN Leczenie grzybicy paznokci - serumCześć! Zbliżają się wakacje. Częściej będziemy odsłaniać nasze stopy i wypadałoby by były w nienagannym stanie, zachwycały zdrowiem i były zadbane. Nie tylko wygląd pięt zwraca uwagę ale i paznokcie. Zadbane, schludne, pomalowane czy też nie... Zawsze powinny być czyste i przede wszystkim zdrowe.
A teraz łatwiej będzie każdemu z nas zarazić się różnymi chorobami ze względu na to, że będziemy mieć kontakt z różnymi nie zawsze czystymi i odkażonymi powierzchniami.

Grzybica paznokci stóp jest jednym z takich problemów, które dość często pozostają niechcianą pamiątką z wakacji.

Co to jest grzybica paznokci?

Onychomikoza czyli grzybica paznokci objawia się przebarwieniami, pogrubieniem lub kruchością paznokci, nieprzyjemnym zapachem czy nawet towarzyszącym temu bólem. Grzybicy paznokci nie wolno bagatelizować a należy ją leczyć. Zmiany mogą obejmować jedną płytkę bądź mogą być rozległe i obejmować więcej płytek. Wtedy należy podjąć leczenie u lekarza. Szybkie rozpoczęcie terapii jest szczególnie ważne dla osób borykających się z cukrzycą. 

Przyczyną grzybicy paznokci jest zakażenie grzybami chorobotwórczymi (dermatofity, grzyby drożdżopodobne, grzyby pleśniowe). Do ich rozwoju najlepiej sprzyjające środowisko to ciemno, wilgoć, ciepło.
Na grzybicę paznokci częściej zapadają mężczyźni. Na zachorowanie bardziej narażone są osoby starsze. Jest to dość powszechne schorzenie, które szybko się rozprzestrzenia.
Nie należy lekceważyć objawów bo nie leczona grzybica może powodować różne powikłania np utratę paznokcia, rozwojem bakteryjnej infekcji skóry czy rozprzestrzenianiem się infekcji na inne obszary ciała.

Ja w tym roku wyposażyłam naszą apteczkę w środki pomocnicze w leczeniu grzybicy paznokci marki MYCOSAN.MYCOSAN Grzybica paznokci serum 
Mycosan Grzybica paznokci serum to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu zwalczania ograniczonej, powierzchownej grzybicy paznokci palców i paluchów. Preparat mogą stosować tylko dorośli i dzieci powyżej 4. roku życia. 

WŁAŚCIWOŚCI:

MYCOSAN GRZYBICA PAZNOKCI SERUM TO PREPARAT WYKAZUJĄCY WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ. JEGO CELOWANE DZIAŁANIE SZYBKO ZATRZYMUJE ROZWÓJ NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCYCH GRZYBÓW, KTÓRE ODPOWIADAJĄ ZA GRZYBICĘ PAZNOKCI. PREPARAT WNIKA W STRUKTURĘ PAZNOKCIA I STABILIZUJE JĄ – PAZNOKIEĆ REGENERUJE SIĘ I JEST CHRONIONY. STWORZENIE BARIERY OCHRONNEJ POMAGA UNIKNĄĆ SZERZENIA SIĘ ZAKAŻENIA NA INNE OBSZARY. PRZY REGULARNYM STOSOWANIU REZULTATY WIDOCZNE SĄ W CIĄGU KILKU TYGODNI. PREPARAT JEST BEZBARWNY I BEZZAPACHOWY.

Składniki Mycosan Grybica paznokci serum: Woda, przesącz fermentowanego żyta, glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, hydroksyetyloceluloza.

Bardzo ważna jest profilaktyka, ale gdy już przyniesiemy np. z basenu niechcianego gościa to warto zastosować preparaty, które mają dobre opinie i są polecane na dany problem tak jak produkty Mycosan.1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger