Nowa linia kosmetyków dla dzieci Babydream NaturalMoi drodzy w tym miesiącu ja i moje dzieciaki mieliśmy przyjemność poznać nową linię kosmetyków dla dzieci Babydream. Kosmetyki te dostępne są w Drogeriach Rossmann na wyłączność.

Babydream to linia kosmetyków jaką znam od lat i bardzo lubię. Zarówno ja jak i moje dzieci używamy tych produktów w naszej codziennej pielęgnacji. Służą nam i dobrze pielęgnują skórę zarówno dorosłego jak i dziecka od pierwszych dni jego życia.

Nowa linia Babydream Natural to dobry wybór dla mam, które szczególną uwagę zwracają na naturalny skład kosmetyków jakie stosują podczas pielęgnacji swoich dzieci. Produkty te nie zawierają kompozycji zapachowych, olejów mineralnych ani mikroplastiku. Ich składniki pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Opakowanie natomiast nadaje się do recyklingu. Zarówno butelka jak i etykieta pochodzą z materiałów z recyklingu.


Jakie kosmetyki wchodzą w skład linii Babydream Natural?

Jednym z nowych, naturalnych kosmetyków jest olejek migdałowy Babydream Natural, który w 95% składa się z oleju migdałowego. Pielęgnuje delikatną skórę niemowlęcia i oczyszcza ją pod pieluszką. Znakomicie nadaje się również jako dodatek do kąpieli lub do masażu niemowlęcia.

Kolejny warty polecenia kosmetyk to krem pielęgnacyjny Babydream Natural. Nadaje się zarówno do twarzy jak do całego ciała. Zapewnia lekką pielęgnację i szybko się wchłania.

W ofercie znajdziecie także żel do mycia i szampon dla dzieci 2w1 oraz krem ochronny przeciw odparzeniom, który chroni i koi skórę niemowlęcia pod pieluszką.


My używamy krem oraz mega fajny olejek migdałowy, który cudownie nawilża i odżywia skórę zarówno moich dzieci jak i moją.
Te kosmetyki dostaniecie w Drogerii Rossmann. Polecam!
2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger