JO MALONE YELLOW HIBISCUS COLOGNE - opinia


Cześć Kochani! Witam Was w ten piękny, słoneczny dzień!
Piękna aura nastraja mnie do odpoczynku i zajęcia się samymi pozytywnymi rzeczami. Jedną z nich będzie podzielenie się z Wami opinią na temat jednego z piękniejszych zapachów jakie poznałam w tym roku.
Jest to zapach JO MALONE YELLOW HIBISCUS
Zapachy tej marki znajdziecie oczywiście w perfumeriach Douglas - swoją drogą uwielbiam patrzeć na półki Jo Malone w Douglasie to takie moje małe skrzywienie.


Yellow Hibiscus to drugi zapach tej marki jaki mam przyjemność poznawać. I zdecydowanie ten jest moim ulubionym. Jest to zapach kwiatowy.
Żółty hibiskus to kwiat Wysp Hawajskich. Żółte kwiaty hibiskusa zdobią skąpane w słońcu wulkaniczne zbocza oraz szlaki turystyczne.
Yellow Hibiscus Cologne z najnowszej kolekcji Blossom to zapach bardzo słoneczny, ciepły a zarazem kwaśny. Dość specyficzny i piękny, intrygujący. 
W nutach tego zapachu oprócz żółtego hibiskusa znajdziemy również różę, piżmo oraz tę wspaniałą kwaśną i odważną limonkę, która pięknie podkreśla ten zapach.
Ten zapach idealnie współgra z latem, z ciepłym i słonecznym dniem. Pięknie się rozwija na skórze, a podczas swojego rozkwitu wydziela nuty, które wręcz mnie odurzają.
Jest oczarowana i zakochana w tym zapach, a jeśli mnie czytacie to z pewnością wiecie jak ciężko jest mi znaleźć zapach, który będzie mi odpowiadał w 100%.


Na pochwałę oprócz zapachu zasługuje również piękna, nowo zaprojektowana buteleczka z dużym żółtym korkiem. Sam korek sugeruje nam już to, że zapach jest słoneczny, ciepły i bardzo letni.
Dla mnie zapach piękny, niespotykany przeze mnie, wyjątkowy.


Jestem ciekawa czy znacie ten zapach Yellow Hibiscus od JO MALONE?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger