AURI Expert Eye - Akcesoria do makijażu w limitowanej edycji tylko w Drogeriach RossmannW październiku, listopadzie i grudniu Drogerie Rossamnn zachwycają ilością nowości jakie wprowadzają do swoich sklepów. 
W październiku i listopadzie będziecie mogli kupić akcesoria do makijażu z limitowanej serii od marki AURI. Seria AURI Expert Eye to przeróżne akcesoria jak gąbeczki, pędzle, sztuczne rzęsy czy aplikatory pięknie opakowane i przyjemnie prezentujące się, z których każda z nas z pewnością coś dla siebie wybierze.


Marka AURI to akcesoria łączące w sobie luksus i klasyczną elegancję. Wykreowane przez AURI akcesoria kosmetyczne wyróżnia wysoka jakość wykonania z zachowaniem dbałości o detale. Dedykowane są kobietom ceniącym indywidualne podejście do produktu, otwartym na nowości i dopasowane do ich potrzeb. Dzięki internetowi makijaż, także ten codzienny, urósł do rangi sztuki. A ta potrzebuje wysokiej jakości narzędzi, stąd też narodził się pomysł na wykreowanie serii dedykowanej właśnie makijażowi.

 Limitowana seria AURI EXPERT EYE obejmuje:

♥ gąbkowe aplikatory do cieni, które bezbłędnie nakładają kolory na powieki;

♥ 5 pędzli z wegańskim włosiem do kreowania zjawiskowych makijaży oczu;

♥ precyzyjne skośne pęsety w trendowych kolorach i wzorach, niezwykle pomocne przy regulacji brwi oraz klejeniu sztucznych rzęs i kępek rzęs;

♥ szablony, które ułatwią nadanie brwiom odpowiedniego, nieskazitelnego kształtu;

♥ 8 modeli sztucznych rzęs, 4 modele kępek oraz klej,

♥ 3 bezlateksowe gąbeczki w niesamowicie modnych kolorach i kształtach. Idealne do blendowania podkładu, korektora i pudru w celu ujednolicenia karnacjiCzyż te produkty nie wyglądają pięknie?

Dajcie proszę znać czy widzieliście produkty tej marki w swoich Drogeriach Rossmann? A może już coś kupiliście dla siebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger