Poster Store - Moje piękne, domowe galerie obrazówZa oknem jesień szara i smutna. Aura nas nie rozpieszcza. Brakuje mi słońca, kolorów, pozytywnej i jasnej energii. Więc nic innego mi nie pozostaje jak pozmieniać co nieco w moim domu. To wszystko ku poprawie nastroju, uzyskaniu nieco innego wyglądu w mieszkaniu i oczywiście naładowaniu baterii.

Drobne zmiany zawsze poprawiają nastrój. Wystarczy wprowadzić nieco nowych kolorów czy dodatków i w prosty sposób możemy odmienić wnętrze.

Ja w tym jesiennym okresie postawiłam na zmianę obrazów w moim mieszkaniu. Uwielbiam je zmieniać i zachwycać się ich wyglądem. Białe ściany w całym mieszkaniu pozwalają mi na to by zmieniać widoki na obrazach dowolnie i wedle nastroju.
Obrazy jakie teraz wybrałam to zmiana z pięknych kwiatów  w kolorze bieli i różu na górskie klimaty. Zielone lasy, mgły, jeziora - w tym kierunku mnie ciągnęło. To jedna z moich galerii. Druga zaś opiera się na barwach piasku pustyni, przygaszonego różu i brązów. Takie nawiązanie do wakacji i ciepła.
Każda z galerii jest inna, utrzymana w innej tonacji kolorystycznej. Jednak obie są wyjątkowo piękne, magiczne, tajemnicze.


Dodatki w postaci obrazów wybrałam w sklepie Poster Store. Tam wybrałam plakaty oraz ramy, które najlepiej wpasowały się w mój gust. 
Plakaty do domu z tego sklepu drukowane są na wysokiej jakości papierze o matowym wykończeniu. Nadruk wybieramy w dowolnym rozmiarze w zależności do jakiej ramy potrzebujemy go użyć.
Nawet przy plakatach o największym rozmiarze nadruk nie traci na jakości. 

To już mój kolejny zakup w tym sklepie. Przy poprzednim zamówieniu do plakatów dobrałam od razu ramy, które w sklepie znajdziecie w różnych rozmiarach i kolorach. Ja postawiłam na srebrne obramowania gdyż tego typu ramy mam już w domu i kilka innych dodatków w srebrze. Całość tworzy jedną spójność, która bardzo mi się podoba. Tym razem postawiłam tylko na plakaty i stworzyłam dwie oddzielne galerie w dwóch różnych kolorach.

Gdy podobają Wam się tego typu dodatki i chcielibyście sami w ten sposób ozdobić swoje pomieszczenia to zachęcam Was do odwiedzenia zakładki Inspiracje na stronie sklepu. Tam zaczerpniecie inspiracji, zobaczycie jak skomponować swoją galerię by obrazy wyglądały efektownie i tworzyły fajną całość. Zakładka z inspiracjami to bardzo przydatna i pomocna rzecz, dzięki której skomponowałam swoją małą, domową galerię.

Lubię patrzeć na moje obrazy. Wybrałam wzory zgodne ze mną, z moim domem, z energią która w nim panuje. Rośliny są piękne, wyciszają mnie. Kolor piasku i przygaszonego różu z brązami sprawia, że jest mi cieplutko i wesoło nawet w pochmurną, jesienną aurę.

Zachęcam każdego do odświeżenia wnętrz za pomocą obrazów. W moim mieszkaniu zrobiło się zupełnie inaczej.

Jeśli również planujecie coś zmienić u siebie i czegoś Wam brakuje w wystroju waszych wnętrz to zachęcam do odwiedzenia strony Poster Store. A na hasło mariolawilk35  otrzymacie 35% rabatu na plakaty z wył. kategorii Selection. Kod ważny jest do 20.11 do północy.

Lubicie ozdabiać swoje wnętrza?

2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger