Chloe ABSOLU De Parfum - Czysty, różany zapach dla romantycznej kobiety


Witam Was bardzo ciepło! Jesień zagościła na całego, praktycznie mamy już listopad.
Pogoda rozpieszcza nas jeszcze ostatnimi promieniami słońca. Korzystajcie kochani! Ładujcie baterie na zimowy, chłodny czas.

Mimo nadchodzącej chłodnej pory roku ja przygotowałam dla Was wpis o wodzie perfumowanej marki Chloe. Jest to woda o czystym zapachu róży demsceńskiej tak naprawdę niczym nie zmąconej.
Więc jeśli jesteś miłośniczką czystych, różanych aromatów to koniecznie musisz poznać Chloe Absolu de Perfum.

Flakon zapachu jest przepiękny. Przemawia do mnie zarówno szklana buteleczka jak i kartonik, w którym otrzymujemy ten produkt. Flakonik wyraża eleganckiego ducha francuskiej marki odzieżowej Chloé. Szklana butelka ozdobiona złotymi dodatkami - szkło jest delikatnie plisowane, a szyjkę flakonu zdobi ręcznie wiązana kokarda, przetykana złotą nicią. 
Zapach ten w edycji limitowanej zapachu Chloé Absolu de Parfum została wprowadzona na rynek pod koniec roku 2017 z okazji dziesięciolecia debiutu kultowej wody Chloé.
Flakon wygląda bardzo gustownie więc jeśli macie kogoś bliskiego kto lubi te nuty zapachowe to nie ma co się wahać. Będzie to bardzo trafiony, elegancki prezent.


Zapach ten dedykowany jest dla kobiety romantycznej, żyjącej pełnią życia. Jest to orientalno- kwiatowa kompozycja, która świetnie się sprawdzi zarówno do noszenia w dzień jak i na wieczór czy randkę.
Jest to bardzo kobiecy zapach, zapach róży dla kobiet, które właśnie w takim gustują.

W nucie znajduje się róża demasceńska, w nucie serca rozwija się paczula i róża z Grasse, natomiast w nucie podstawy możemy wyczuć wanilię.

Chloe Absolu to zapach delikatny, różany, kwiatowy. Według mnie jest bardzo ładny, miły dla nosa, romantyczny. Jednak nie do końca mój. Mimo, że jeszcze z rok temu gustowałam w typowo różanych zapachach tak teraz szukam nieco innych kombinacji. Być może na wiosnę się bardziej do niego przekonam, teraz wolę nosić coś innego, cieplejszego.

Chloe to marka, którą powili będę odkrywać. W NOTINO jest kilka dostępnych zapachów, które z pewnością w niedalekiej przyszłości zamówię.

Czy znacie zapachy tej marki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger