Paleta cieni do powiek Sigma Beauty Cor-De-Rosa oraz pędzel do konturowania i kredka do makijażu brwi


Kobiety kochają błyskotki i piękne rzeczy! Takie drobnostki poprawiają nam humor, cieszą oko i duszę.
Jestem zdecydowanie za tym by siebie rozpieszczać i poprawić sobie nastrój jeśli tylko mamy na to ochotę. 
Jedną z moich ostatnich przyjemności, która już od samego patrzenia nastraja mnie pozytywnie jest paleta do makijażu Sigma Beauty Cor-De-Rosa 


Ta paleta jest po prostu przepiękna biorąc pod uwagę jej wygląd zewnętrzny czyli opakowanie jak i gamę kolorystyczną jaką znajdziemy w środku palety.
W środku znajdziemy zarówno matowe cienie jak i błyszczące. Skomponowane są one w przyjemną użytkową na co dzień jak i od wielkiego wyjścia kompozycję. Gama kolorystyczna jest bardzo kobieca, przyjemna i wyjątkowa. Jest to mieszkanka kilkunastu pięknych kolorów dzięki którym wyczarujemy makijaż niemal na każdą okazję.


Sama paleta wygląda imponująco. Wyglądem przypomina mi palety Anastazja Beverly Hills.
Opakowanie jest różowe, wzbogacone złotym zarysem kwiatu róż.
W środku palety jest lusterko, dwustronny, elegancki pędzelek do cieni oraz 14 kolorów cieni matowych, brokatowych i błyszczących. Kolory są dość urozmaicone. Myślę, że będą odpowiadać kobietom o różnym typie urody. Znajdziemy tu przygaszone różne, beże, delikatne brązy, złoto, bordo czy fiolet.

Zachwyciła mnie formuła cieni z tej palety. Matowe cienie są jedwabiste, dobrze napigmentowane, nie osypują się podczas makijażu. Idealnie się ze sobą łączą tworząc piękny, kobiecy makijaż.
Ich nakładanie nie jest problematyczne, nawet osoby takie jak ja, które na co dzień nie zajmują się makijażem zawodowo świetnie sobie z tym poradzą.
Myślę, że kolory palety są tak przyjemne i ładne, że każda z nas sobie coś pięknego dzięki nim wyczaruje.


Kolejnym produktem tej marki jaki dla siebie wybrałam jest Pędzel do konturowania Sigma Beauty FO4. Jest to pędzel wysokiej jakości o syntetycznym włosiu. Wykonany niezwykle starannie. Posiada drewnianą rączkę i miękkie, delikatne syntetyczne włosie.
Tym pędzlem możemy nakładać nie tylko róż i bronzer ale inne sypkie i prasowane kosmetyki.
Dzięki temu pędzlowi z łatwością rozprowadzimy kosmetyki do konturowania twarzy. 
Pędzel ma dość wysoką cenę ale uważam, że idzie ona w parze z jakością tego produktu. Marka Sigma słynie przecież ze swoich wysokiej jakości pędzli do makijażu, to właśnie dzięki nim zasłynęła w świecie makijażu.


Ostatnim produktem marki Sigma jest kredka do brwi ze szczoteczką 

Sigma Beauty Fill + Blend Brow Pencil.

Jest to produkt bardzo praktyczny gdyż z jednej strony posiada szczoteczkę do układania włosków a z drugiej kredkę do brwi. Kredka jest miękka, dobrze napigmentowana, idealnie nadaje się do podkreślenia czy wypełnienia brwi. Bardzo intuicyjna "w obsłudze".
Te kredki są dostępne w trzech kolorach: Light, Medium, Dark.


Cudowne produkty marki Sigma Beauty znajdziecie w Notino.

Ja jestem zachwycona. 
A Wy co o nich myślicie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger