Remonty, porządki i wyposażenie pomieszczeń użytkowychTe osoby, które śledzą mnie od dłuższego czasu z pewnością nie raz na tej stronie czytały o moich domowych remontach. Tradycją stało się, że każdego roku robimy mały remoncik któregoś pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Lubię te nasze  remonty. Przy okazji odświeżenia ścian czy podłóg robię również totalny przegląd rzeczy i ubrań. Oczyszczam przestrzeń, napełnia się nową, czystą energią.
W czystym, odświeżonym domu żyje się lepiej. Przynajmniej mnie.
Ale dom to nie tylko powierzchnie mieszkalne ale inne pomieszczenia użytkowane przez mieszkańców jak garaż, pomieszczenia gospodarcze, piwnica czy warsztat. Tam również warto od czasu do czasu przeprowadzić odświeżenie i zrobić porządek.
W tym roku to właśnie na tych pomieszczeniach się skupiliśmy. Odświeżenie piwnicy i warsztatu męża już od dawna chodziło nam po głowie. Przede wszystkim odświeżenie ścian i wymiana oraz wstawienie kilku nowych regałów na których ustawiamy różne rzeczy.
Na początku mężowi wpadł pomysł do głowy, że zleci wykonanie regałów znajomemu stolarzowi jednak z racji, że ten nie miał czasu i nasze zlecenie musiałby długo czekać zrezygnowaliśmy  z tego pomysłu.
Mąż zaczął przeglądać internet szukając gotowych rozwiązań i trafił na profesjonalny sklep produkujący meble warsztatowe Wyposażenie Gaudia
W sklepie jest dość szeroki wybór produktów pod różnymi kategoriami. Nas najbardziej interesowały regały zaczepowe i skręcane oraz szafa i wózek warsztatowy. 
Z tego co się zdążyłam zorientować oferują nawet meble kawiarniane, krzesła konferencyjne, specjalistyczne, meble biurowe, regały magazynowe czy szafy BHP, szafki szkolne, gabloty i tablice. Ciekawostką jest również to, że dostępne są tutaj sejfy i kasy pancerne.  
Jeśli potrzebujecie solidnych mebli wykonanych z metalu i prezentujących się dobrze to myślę, że warto przejrzeć ich ofertę.

5 komentarzy:

 1. fajnie że udało się wam samodzielnie wykonać remont i polecany architekt z budowlańcami nie byli potrzebni :) ja bym się sama na to nie porywała, wolę oddać tego typu prace w ręce profesjonalistów

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas remonty zawsze odbywają się na własną rękę. Tak naprawdę, wystarczy do tego odrobina doświadczenia i potrzebne narzędzia. Na pewno jest to czasochłonne, ale można sporo zaoszczędzić na robociźnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas też jest sporo pracy, szczególnie w ogrodzie, ale bardzo spodobała nam się szkółka drzew i krzewów ozdobnych Białystok także tutaj kupiliśmy bardzo ładne krzewy ozdobne

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas też trwa remont i chcielibyśmy na dniach właśnie zamówić dobrej jakości rolety. Natrafiłam też na świetny sklep gdzie faktycznie wybór jest bardzo duży

  OdpowiedzUsuń
 5. My dopiero zaczynamy remont i teraz chciałabym całkowicie zmienić aranżację w swoim biurze w domu. Podobno szklany gabinet jest dobrym rozwiązaniem i do tego pozwala zapewnić większą prywatność

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger