Produkty do pielęgnacji jamy ustnej o dobrym składzie - MEDIBLANC


pasta do żebów, płyn do płukania ust, strong blackHigiena jamy ustnej to bardzo ważna kwestia w życiu każdego z nas.
Ja nie wyobrażam sobie nie umyć zębów co najmniej dwa razy dziennie. Przynosi i to świeżość, komfort i poprawia samopoczucie gdy wiem, że moje zęby są zadbane i czyste.

Zastanawia mnie tylko jedno... Szukając kosmetyków dla siebie coraz częściej zwracamy uwagę na składy i w sklepach przed zakupem je analizujemy. 
Czy również analizujecie składy past do zębów?
Ja przyznaję się, że dopiero od niedawna to robię szukając past o jak najlepszym składzie bez fluoru i ciężkiej chemii.
Cieszy mnie to, że coraz więcej firm oferuje nam produkty wysokiej jakości na dobrych składnikach byśmy mogli zarówno dbając o zęby mogli również dbać o nasze zdrowie.

Jedną z ciekawszych marek produkujących produkty do pielęgnacji jamy ustnej jakie ostatnio znalazłam jest marka MEDIBLANC.
Marka MEDIBLANC jako jedyna wykorzystuje wszystkie znane składniki aktywne pochodzenia naturalnego, metody czyszczenia oraz ochrony, zapewniając wyjątkową i skuteczną pielęgnację. MEDIBLANC oferuje rozwiązania zarówno w zakresie wybielania zębów, jak i nadwrażliwości oraz krwawienia dziąseł (paradontoza).
Dla każdego coś specjalnego.
Zwróćcie uwagę, że produkty MEDIBLANC nie zawierają: peroksydu, fluoru, szkodliwych konserwantów, słodzików syntetycznych, parabenów, SLS/SLES.

pasta do żebów, wybielająca pasta do zębów, pasta z aloesem

Pasty Medicblanc są dostępne w różnych wariantach.

Whitening Aloe Vera regenerująca pasta do zębów o działaniu wybielającym 

Jest to pasta o delikatnym, miętowym smaku. Ma również działanie wybielające. Oczywiście jest to pasta więc będzie ona delikatnie wybielać i efekt jaki uzyskujemy jest widoczny ale drobny. Dla mnie jest ważne to, że odświeża oddech, dobrze myje pozostawiając uczucie czystości i nie uszkadza szkliwa.

MEDIBLANC Strong Black. Jest to pasta do kompletnej ochrony zębów o działaniu wybielającym, która dba zarówno o dziąsła jak i o zęby wybielając je. Wybiela zęby, chroni szkliwo, dokładnie chroni zęby przed próchnicą, odświeża oddech.

Whitening pasta do zębów o działaniu wybielającym to mój faworyt. Jest to bardzo dobra pasta, której efekty widać już po pierwszym użyciu. Zęby są wyraźnie bielsze, a uśmiech błyszczący. Pasta bardzo dobrze myje zęby pozostawiając je czyste i gładkie bez żadnego nalotu. Ma dość mocny smak, ale mnie on odpowiada ponieważ lubię czuć w ustach świeżość. Pasta mimo wyraźnego efektu czyści zęby delikatnie, nie uszkadza szkliwa. Usuwa przebarwienia, a przy dłuższym stosowaniu wyraźnie wybiela.

Do kompletu marka oferuje nam również płyn do płukania ust, który skutecznie odświeża usta i zapobiega rozwojowi próchnicy.

Produkty tej marki bardzo przypadły mi do gustu.

Wszystkie te produkty są do kupienia w iperfumy.pl


mediblanc, plyn do plukania ust, świeży odddech

2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger