Spotkanie blogerek w Krakowie 30.09.2018 - Relacja z wydarzenia

Cudownie jest mieć pasję, która nie tylko sprawia ogromną przyjemność ale również daje możliwości rozwoju i poznania wielu wspaniałych osób, które obracają się w tym samym temacie.
Tak moja wieloletnia miłość do kosmetyków zrodziła pomysł na założenie bloga, a ten dał wiele możliwości, które cały czas się pojawiają, rozwijają się w różne pomysły, owocują spotkaniami.

Blogowanie łączy ludzi, którzy mają podobne zainteresowania. I tym sposobem kilka razy w roku staramy się uczestniczyć w różnych eventach by móc poznawać nowych ludzi, wzmacniać przyjaźnie, poszerzać swoją wiedzę i najzwyklej w świecie poplotkować na różne tematy.

30 września w Krakowie w Centrum Handlowym Plaza odbyło się zorganizowane przez nas jesienne spotkanie blogerek. Spotkałyśmy się w przytulnej i klimatycznej restauracji Molto Bene, która niestety funkcjonuje jedynie do 30.10 i będzie zamknięta ze względu na modernizację centrum.


Restauracja super, jedzenie smaczne ale na antresoli, którą zajęłyśmy brakowało dziennego światła dlatego zdjęcia są nie za specjalne.

Spotkanie spędziłam w towarzystwie 5 wspaniałych i wesołych dziewczyn, z którymi znamy się już od dłuższego czasu.
Kasia z www.luksuszagrosze.pl 
Madzia z http://mangomania.blogspot.com./
Kornelia z www.zakatekrudej.pl
Dominika z www.kosmetyczneszalenstwo.pl
Aldona z http://goldona.blogspot.com/
 Na początku spotkania każda z nas zamówiła sobie coś do picia wraz z jedzeniem. Restauracja serwuje pyszną, włoską pizzę więc miałyśmy co smakować.
I tak z pełnymi brzuszkami, szczęśliwe zaczęłyśmy od rozmów na temat świata blogowego, nowości kosmetycznych i ploteczek z blogosfery.

Nowości kosmetyczne to przewodni temat naszego spotkania. Nasi partnerzy, którym z całego serduszka mocno dziękujemy przekazali na ten event wiele fantastycznych produktów, które w następnym wpisie pokażę Wam w całej okazałości oraz będę sukcesywnie wrzucać na instagram by każdy z Was mógł je zobaczyć.
Oprócz kosmetyków i kolorówki na spotkaniu nie zabrakło również gadżetów.
Spotkanie to tym bardziej nas cieszyło, że każda z nas zajęła się jego organizacją. Każda włożyła swój wkład i poświęciła czas by dopiąć temat na ostatni guzik.
Każda z nas również cieszyła się z otrzymanych upominków gdy otwierała podarowane przez partnerów prezenty.To spotkanie uważam za bardzo udane, może i najlepsze na jakim byłam.
Atmosfera była świetna, bez spiny. Dziewczyny wesołe, zadowolone, uśmiechnięte.
Porozmawiałyśmy, pożartowałyśmy, zresetowałyśmy się i naładowałyśmy baterie do działania. 

Serdecznie dziękuję wspaniałym partnerom za wkład jaki włożyli w organizację naszego spotkania.
Wam dziewczyny dziękuję za to jakie jesteście. Każda z nas jest inne, różnimy się od siebie lecz każda jest wyjątkowa. I to właśnie mieszanka tych wyjątkowych charakterów i pozytywnej energii sprawiła, że ten dzień będę wspominać przez długi czas :)

Dziękuję <3
4 komentarze:

 1. Najlepsze spotkanie i najlepsi Partnerzy :) było super, buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :)
  Może następnym razem i mnie się uda z Wami spotkać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie uważam za udane, dzięki za towarzystwo:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger