Dove - Szampon i odżywka z linii Volume Lift

Szampony idą u mnie jak woda. Codziennie myję włosy gdyż maja tendencję do przetłuszczania.
Lubię czuć świeżość włosów, nie znoszę gdy są oklapnięte i przylizane. Nie lubię gdy brakuje im objętości. Moje włosy muszą być podniesione i nasady wtedy mam wrażenie, że jest ich więcej, a ja dzięki temu mam lepsze samopoczucie. 


Nowa linia Dove Volume Lift trafiła do mnie w dobrym momencie gdyż już teraz bywają dni gdy zakładam na głowę kaptur (czapek nie znoszę i nie lubię). Zawsze po zdjęciu kaptura mam niezły przychlast na głowie, to również mnie irytuje. No i razem wzięte tendencja do przetłuszczania oraz zakładanie kaptura nie wychodzą mojej fryzurze na dobre.
Zależy mi na tym by korzystać z produktów do mycia włosów, które poradzą sobie z tą przypadłością, dodadzą fryzurze lekkości i jak najdłużej zachowają jej świeżość, przy tym są łagodne dla wybrednej skóry głowy.

Dove Volume Lift to zestaw, który bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Zarówno szampon i odżywka.
Linia pachnie rewelacyjnie. Już dawno nie miałam produktów do mycia włosów o tak pięknym zapachu. Zapach zostaje na włosach na dłuższy czas co jest ogromną zaletą tych produktów.
Szampon bardzo dobrze myje i odświeża skórę głowy nie powodując swędzenia skóry. Dobrze się spłukuje. Sam albo w duecie z odżywką świetnie pielęgnuje włosy sprawiając, że są one sypkie i miłe w dotyku. Dzięki tym produktom włosy dobrze się układają i są odbite od skóry głowy.
Fryzura nabiera objętości i świeżości. Mam wrażenie, ze włosów jest więcej.


Duet jest godny polecenia.
 Czy miałyście już okazję poznać te produkty?

4 komentarze:

  1. ja to chyba nigdy nie przekonam się do Dove. też mam tendencję do przetłuszczania się włosow. Bardzo podpasował mi szampon do włosów cienkich BasicLab

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście czasami używam odżywki tej firmy do włosów i jestem zadowolona z niej bardzo.

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę koniecznie ją wypróbować!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger