Surf Hawaiian dream - Zapach lata na moich ubraniach


Każdy ma jakieś zboczenie. Ja się przyznaję, że moim jest robienie PRANIA!!!

Uwielbiam, wręcz kocham prać, wieszać i ściągać pachnące wiatrem pranie. Prasować za bardzo nie lubię, ale to już niestety muszę robić bo pomiętych ubrań też nie znoszę:)

Lubię kiedy moje pranie jest pachnące. Wtedy mam pewność, że jest świeże i czyste. Dobrze mi się go nosi, czuję się w nim komfortowo.
Nie cierpię gdy ubrania czuć potem. Ja nie doprowadzam naszych ciuchów do takiego stanu jednak dość często spotykając różnych ludzi nawet w sklepie, a mój wyczulony węch  rejestruje przeróżne warianty dziwnego smrodu. Niestety zwiewam, unikam jak mogę bo różnie by to się z mojej strony mogło skończyć.

Wspominałam już, że lubię gdy moje pranie pięknie pachnie. Jednak zapach proszku czy płynu do prania musi być delikatny i miły dla nosa. Jest dość dużo środków chemicznych, które już sprawdziłam i niestety właśnie na dość specyficzne i ostre zapachy nie mogę ich używać. Nie cierpię gdy zapach detergentu do prania na ubraniach po wyschnięciu jest tak ostry, że drażni mój nos.
Szczególnie nie strawię tego na pościeli. Przecież kilka godzin będę to wdychać. I moje dzieci też!


Wśród tylu marek dostępnych na rynku mam kilka produktów, które używam, i które bardzo lubię ze względu na skuteczność i delikatny oraz ładny zapach. Są to min niektóre produkty przeznaczone do prania ubrań dla dzieci oraz produkty marki SURF, którą praktycznie znam od pojawienia się na naszym rynku.
Widząc pierwszy raz reklamę środków do prania SURF myślałam, że to kolejne produkty mocno pachnące. Oczywiście pachną, ale zapach SURF jest całkiem inny niż zapach dotąd znanych mi środków do prania. Produkty SURF pachną ładnie, a co najważniejsze po wypraniu i wysuszeniu ubrań zapach zostaje na tkaninie ale jest bardzo przyjemny dla nosa i zupełnie go nie drażni.

Środki do prania SURF w postaci kapsułek do prania, żelu oraz proszku wypróbowałam już wielokrotnie i jestem z nich bardzo zadowolona. Teraz miałam przyjemność poznać nowy zapach Surf Hawaiian dream, który pachnie letnio i świeżo. Już wiem, że będę go kupować bo zapach oraz skuteczność tych produktów wyróżnia się znacznie wśród tego typu rzeczy innych dostępnych  naszym rynku.


Produkty SURF są również bezpieczne dla skóry dorosłego i dzieci. Moje dzieci mają 7lat i 2 lata. Nigdy nie miały problemu ze skórą, nie miały również reakcji uczuleniowej na proszki do prania. Piorę ich ubrania oraz bieliznę w tych środkach. One również nie podrażniły ich delikatnej skóry.

Jestem zadowolona z tych produktów tym bardziej, że nie wszystkie zapachy mi odpowiadają, a  w tym przypadku zapach jest dla mojego nosa wręcz idealny!

Dostępność produktu w postaci kapsułek, żelu do prania i proszku to świetne rozwiązanie. Dla każdego coś miłego. Ja do lekko zabrudzonych rzeczy lubię używać żelu do prania, natomiast ręczniki czy pościel lubię prać w tradycyjnym proszku do prania. Mam wrażenie, że dzięki niemu moje pranie jest lepiej doprane.


Czy znacie produkty Surf?
Co sądzicie o nowym zapachu Hawaiian dream?


2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger