Rexona - Ta sama skuteczność i wydajność w mniejszej odsłonie

Wakacje dobiegają końca, niebawem również skończy się lato. Cienkie ubrania zamienimy na grubsze swetry, kurtki i apaszki...
Jedyne co pozostaje niezmiennie z nami przez cały rok to pot. Dlatego by uniknąć niekomfortowych sytuacji i zawsze czuć się świeżo warto używać na co dzień i przez cały rok świetnego antyperspirantu.
Sprawdziłam już wiele tego typu produktów dostępnych na naszym rynku. Jedyny, skuteczny i nie zastąpiony jest antyperspirant przygotowany przeze mnie w domu oraz ten z Rexona.
Nie da się ukryć, że marka Rexona wiedzie prym wśród produktów antyperspiracynych.Teraz na rynku pojawiła się nowość od Rexona - dezodoranty o mniejszych pojemnościach 75 ml lecz o tej samej skuteczności i wydajności co wersja standardowa 150 ml.
Mniejsza pojemność to bardziej kompaktowe opakowanie idealne do wrzucenia do torebki, na siłownię, do zabrania w podróż czy w sytuacji gdy nie lubicie mieć gabarytowo dużych kosmetyków na półce.
Wersja w mniejszym opakowaniu dostępna jest zarówno w wariancie zapachowym dla mężczyzn jak i dla kobiet. 
Rexona to niezawodna skuteczność, świeżość i komfort w każdej sytuacji i przez cały rok. Zarówno podczas ekstremalnych warunków pogodowych, wysiłku fizycznego jak i podczas normalnego funkcjonowania gdy chcemy zachować świeżość i czuć się czysto każdego dnia.

Czy Wy również stawiacie na świeżość z Rexona?
Co sądzicie o mniejszej pojemności lecz tej samej wydajności produktu?


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger