CzaroMarownik 2024 - kalendarz na 2024 rok - TaniaKsiazka.pl


Dzień dobry!

Jak Wam mija dzień? Ja miałam ciężką noc i teraz mam równie ciężką głowę, ale mimo tego postanowiłam odczarować to nienajlepsze samopoczucie i przedstawić Wam dziś CzaroMarownik 2024.

Na ten kalendarz polowałam już od kilku lat jednak zawsze wcześniej dostawałam jakieś inne kalendarze i zostawałam przy nich. Z CzaroMarownikiem było mi nie po drodze. Gdy spojrzę na to z innej strony to może ten rok 2024 będzie pełen magii, a to, że teraz w moich rękach jest najnowsza edycja tego kalendarza jest tego potwierdzeniem!


CzaroMarownik 2024 - kalendarz na 2024 rok

"Przed tobą jedenasta edycja najbardziej magicznego kalendarza na rynku – poznaj najnowszą odsłonę uwielbianego „CzaroMarownika”. Odkryjesz tu źródło inspiracji na co dzień, potężną dawkę wiedzy z zakresu ezoteryki oraz mnóstwo przestrzeni dla siebie. Pozwól mu towarzyszyć ci każdego dnia i przekonaj się, że magia czeka na każdym kroku! 

W „CzaroMarowniku 2024” znajdziesz między innymi:  

 • kalendarz księżycowy wraz z informacjami o pustych biegach Księżyca;  
 • horoskop dla każdego znaku zodiaku;  
 • prognozę astrologiczną na 2024 rok;  
 • sakiewkę czarownicy – strony ułatwiające planowanie budżetu;  
 • porady zielarskie;  
 • proste i praktyczne rytuały, ćwiczenia, medytacje i przepisy;  
 • kalendarium świąt słowiańskich;  
 • inspiracje z zakresu magii ochronnej, magii kwiatów, magii żywiołów oraz magii kolorów;  
 • minisłownik pojęć astrologicznych;  
 • znaczenie run i symboli ochronnych; 
 • miniprzewodnik po miejscach mocy; 
 • przestrzeń na własne notatki.

 „CzaroMarownik 2024” od lat jest niezbędnikiem dla wielu osób – zarówno tych, które interesują się ezoteryką, jak i tych ceniących sobie jego piękny design i walory praktyczne. Sprawdź, ile inspiracji ma dla ciebie, i przeżyj rok pełen magii! "  informacje pochodzą ze strony TaniaKsiazka.pl z kategorii Książki i Nowości

Jeszcze nigdy nie miałam w rękach kalendarza z tej serii. Widziałam go jedynie w internecie i od pierwszego zobaczenia po prostu chciałam go mieć. Teraz gdy pierwszy raz wzięłam go do ręki spodobał mi się jeszcze bardziej i przerósł moje oczekiwania i wyobrażenia.

Twarda okładka w pięknych kolorach i o ciekawym wzorze robi wrażenie. Bardzo podobają mi się złote dodatki na okładce w postaci liter i znaków, dodają elegancji, wyjątkowości, w pewnym sensie magii.

W środku jest sporo różnych tabel, kalendarz księżycowy, porady, horoskopy. Jest to wszystko co wkleiłam w opisie od wydawcy. Co mnie zaskoczyło? Jest tutaj bardzo dużo miejsca na codzienne notatki. Każdy dzień ma sporo miejsca do zapisków i notatek własnych. Wszystko jest przejrzyste, jasne, nie przemalowane. Bardzo mi odpowiada wnętrze tego kalendarza. Przy dacie każdego dnia jest również opis świąt i imienin. Są przepisy na zaklęcia oraz tabele gdzie możemy w każdym miesiącu zaplanować swoje wydatki i opisać przychodzi.

Ten kalendarz jest wyjątkowy. Mnie się bardzo spodobał. I myślę, że spodoba się nie tylko tym osobom co interesują się ezoteryką. Jest elegancki, piękny w środku, taki osobisty dziennik.

To również doskonały pomysł na prezent!

#współpracareklamowa z TaniaKsiazka.pl
1 komentarz:

 1. Piękna okładka i mnóstwo miejsca na notatki, tak jak lubię. :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger