ISADORA ACTIVE all day wear lipstick w kolorze 12 Hot Rose

Hej!
Jak Wasze samopoczucie? Moje dziś takie sobie, pewnie ze względu na pogodę za oknem. Mimo tego staram się umilić sobie czas. Jednym z moich poprawiaczy samopoczucia jest zrobienie sobie pysznej herbaty zimowej, a drugim makijaż.

Tak - lubię mieć delikatny, kobiecy makijaż. Poprawia mi nastrój. I z pewnością nie tylko mnie. Nie lubię ciężkiego makijażu czy przerysowanego. Ja mam czuć się młodziej, lepiej i tak też mam wyglądać. Dlatego dobieram do siebie delikatne kosmetyki, rozświetlające oraz w kolorach pasujących do mojej karnacji.

Bardzo się ucieszyłam gdy w zimowym boxie od Pure Beauty znalazłam kosmetyk do makijażu.


ISADORA ACTIVE all day wear lipstick w kolorze 12 Hot Rose - takie cudo znalazłam w ostatnim boxie PB.

Pomadka jaką otrzymałam jest w pięknym kolorze zgaszonego różu. Jestem bardzo zadowolona z koloru jaki dostałam gdyż w takich odcieniach czuję się najlepiej. 
Pomadka umieszczona została w wygodnym opakowaniu z wysuwanym sztyftem. Miałam już kilka podobnych opakowań pomadek i dobrze mi się je używa ze względu na ścięta pod skosem powierzchnię szminki. Konsystencja pomadki jest kremowa co pozwala na dobre pokrycie ust, doskonała pigmentacja pozwala pokryć usta kolorem już za pierwszym ruchem malowania.


 Pomadkę można nanieść na usta bezpośrednio bądź za pomocą pędzelka co  z pewnością przyczyni się do tego, że będzie trwalsza na ustach i precyzyjnie naniesiona. Aby pomadka podkreślała naszą urodę i dodawała nam uroku warto dobrać do siebie odpowiedni kolor. Bardzo ważna jest również kondycja i stan naskórka na ustach. Gdy usta są spierzchnięte i zaniedbane z pewnością każda pomadka będzie wyglądać na nich źle. Warto zatem zadbać o dobrą kondycję ust, ich nawilżenie i ładny wygląd. 

Pomadka utrzymuje się na ustach bez oblizywania i jedzenia do kilku godzin. Zdarzyło mi się ją delikatnie poprawić z tego względu, że mam tendencję do zjadania pomadek. Jednak i tak uważam, że jest dość trwała.

To moje kolejne spotkanie z marka IsaDora, a pierwsze ze szminką tej marki. Za każdym razem byłam zadowolona z kosmetyków tej marki więc z pewnością sięgnę po kolejne.

Znacie markę IsaDora?

#współpraca reklamowa z marką Pure Beauty3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger