REVERS COSMETICS REGENERUJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC I DO KĄPIELI SŁODKI BANAN z boxa Pure Beauty

Cześć!
Dziś u nas za oknem typowo jesienna aura. Deszcz pada jak w listopadzie.
Lata w tym roku jak na lekarstwo dlatego też przychodzę naprzeciw pogodzie i zapraszam Was na moją opinię o żelu marki Revers jaki znalazłam w lipcowym pudełku Pure Beauty.

REVERS COSMETICS REGENERUJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC I DO KĄPIELI SŁODKI BANAN 12,99 ZŁ/400ML

Energetyzujący, wzbogacony o ekstrakty owocowe żel pod prysznic i do kąpieli o działaniu oczyszczającym i regenerującym. Poczuj delikatną, kremową pianę tworzącą się na Twojej skórze. Przyjemny zapach banana otuli Cię swoją słodyczą, zamieniając kąpielową rutynę w aromatyczną przygodę.


Dużym zaskoczeniem było dla mnie gdy zobaczyłam w boxie Pure Beauty żel marki Revers. Jak do tej pory myślałam, że marka prowadzi tylko kolorówkę, którą obecnie nawet stosuję. Jak się okazało mają również inne kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz żele pod prysznic o cudownych zapachach owoców lata.


Żel o zapachu banana od razu mnie zauroczył. Uwielbiam banany i jem je nałogowo a tutaj ktoś opracował specjalnie dla mnie miłośniczki bananowych smaków żel pod prysznic. No bajka!Żel pachnie wyjątkowo pięknie. Jeśli będziecie mieli okazję to zapoznajcie się z tym zapachem bo może gdy nawet nie lubicie zapachu bananów to w tym przypadku stanie się magia i pokochacie ich zapach na nowo.


Żel ma fajną konsystencję. Dobrze się pieni i również dobrze się spłukuje. Jestem bardzo zadowolona, że ta wysoka butelka została wyposażona w pompkę co bardzo ułatwia aplikację tego produktu.

Zapach bananów bardzo umila chwile spędzone w łazience. Mnie osobiście bardzo odpowiada i zachęca do poznania innych zapachów żeli z tej serii.

Zapach bananów nie utrzymuje się długo na skórze, że chwila spędzona pod prysznicem z tym żelem i jego letnim zapachem rekompensuje wszystko.

Z tego co widziałam w internetach są jeszcze zapachy mango oraz truskawka.


Znacie żele pod prysznic Revers?


#współpraca reklamowa z marką Pure Beauty2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger