MIYA COSMETICS BOGATA ODŻYWKA-MASKA 2IN1 z boxa Pure Beauty

Cześć!
Dziś przyszła pora na recenzję drugiego z produktów jakie znalazłam w lipcowym boxie Pure Beauty.
Przyznam szczerze, że nie mogłam się zdecydować, który z produktów opisać.
Padło na jedną z moich ulubionych marek kosmetycznych MIYA Cosmetics. MIYA COSMETICS BOGATA ODŻYWKA-MASKA 2IN1 34,99 ZŁ/150 ML

Łączy zalety bogatej, pielęgnacyjnej odżywki, z kuracją regenerującą zniszczone włosy. Wygładza włosy na całej długości i ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Poprawia kondycję zniszczonych włosów i chroni przed uszkodzeniami.


Moje włosy były ostatnio w dziwnej kondycji. Nakombinowałam z szamponami i zaczęłam mieć na głowie niezły koszmarek. Włosy nabrały mega objętości ale przy tym stały się bardzo napuszone. Nie wyglądały zdrowo. Ja jednak lubię gdy włosy są lejące wygładzone dlatego też w takich przypadkach ratują mnie sprawdzone produkty, które wygładzają włos na długości, nadają mu blask i wyglądają zdrowo.


Tę odżywkę-maskę od MIYA poznałam już kilka miesięcy temu. Wtedy miałam podobny problem z włosami i nie zastanawiając się długo sięgnęłam po nią.

Na samym początku zachwycił mnie mega piękny zapach, który dość długo utrzymuje się długo na włosach. Zapach to prawdziwy sztos. Mój mąż nawet zwrócił uwagę na niego i pytał czym tak ładnie pachną moje włosy.

Odżywka ma dość fajną konsystencję. Jest bardzo treściwa a przy tym doskonale pokrywa długość włosa.

Po spłukaniu włosy są odżywione na długości i to widać po ich wyglądzie. Są lśniące, gładkie, błyszczące i wyglądają naprawdę zdrowo.

Odżywka-maska nie obciąża włosów, nie tworzy strączków. Świetnie dociąża włosy sprawiając, że wyglądają na zdrowsze i grubsze.


Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. To moja własna opinia na temat tej odżywki-maski, aby się przekonać o jej działaniu sama musisz wypróbować :)


#współpraca reklamowa z marką Pure Beauty


1 komentarz:

  1. Fajnie, że Miya tak się rozwija w kwestii pielęgnacji włosów :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger