Produkty PREMIUM od MORAJ


Cześć!

Jakiś czas temu dołączyłam do grona testerek marki MORAJ. Bardzo mnie ucieszyła możliwość załapania się do tego grona gdyż marka ta jest mi bliska od lat.
Nie tylko ja ale i mój mąż oraz dzieci posiadamy bardzo dużo ubrań tej marki.

Przez lata gdy kupowałam dla mnie i mojej rodziny bieliznę oraz koszulki czy skarpety to mając do wyboru kilka różnych marek zawsze sięgałam po MORAJ. 
Te produkty nigdy mnie nie zawiodły. Bardzo dobra bawełna, świetne kolory i kroje. Po wielokrotnym praniu nic się z tymi ubraniami nie dzieje. Nie rozciągają się, nie kurczą, nie farbują, zachowują kolory.
A żeby tego było mało to w porównaniu do jakości kosztują niewiele!


Całkiem niedawno wraz z nadejściem paczki testerskiej od MORAJ mam przyjemność testować ubrania  z linii PREMIUM.
W paczce otrzymałam:
-trzy pary kolorowych skarpet z motywem kwiatów. 
-trzy pary stopek z koronką
-apaszkę w kolorowy wzór
-dwupak majtek z kolekcji limitowanej
-czarne majtki bezszwowe
-t-shirt w pięknym jasnożółtym kolorze
-gadżety od marki


Uwielbiam kolorowe wzory zarówno na skarpetach jak i na majtkach więc tutaj marka ma u mnie duży plus. Kocham kolorowe skarpety bo wnoszą w moją stylizację jakąś taką dziecięcą radość. 
Mam bardzo dużo t-shirtów w białym kolorze. Jednak w tym roku kupiłam t-shirt w żółtym kolorze. Jakaż była moja radość gdy w paczce od MORAJ znalazłam ten sam piękny, delikatnie żółty odcień t-shitra. Bardzo dobrze się czuję w tym odcieniu i mega się cieszę, że to właśnie taki kolorek do mnie trafił.
Majtki bezszwowe mam w domu identyczne jak te które otrzymałam. Jestem z nich bardzo zadowolona. Do tego jeszcze dwupak majteczek (bordowe i w kwiatuszki) i kolorowe stopki, które są obowiązkowe u mnie od wiosny do jesieni.


Wszystkie ubrania są świetnej jakości. Tak jak wyżej pisałam tak i teraz MORAJ mnie nie zawiódł. Materiał, kolory, wzory rewelacyjne. Tshirt jest mega dobry gatunkowo. Świetnie się nosi, doskonale się pierze i nie farbuje. Nie traci także swojego pięknego kolorku.


Ja jestem mega zadowolona z jakości tych ubrań oraz ceny, która uważam że jest na każdą kieszeń.
Nie było obowiązku pisania tego wpisu na blogu jednak uważam, że produkty tej marki są świetnego gatunku i warto je polecać.

To moja subiektywna ocena ubrań marki MORAJ oraz kolekcji PREMIUM.

#prezent  #testujzmoraj #testowaniesponsorowane @morajofficjal
1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger