Tisane Balsam do paznokci 2x5


Moi Kochani! Znalazłam sposób na zadbane i zdrowe paznokcie oraz skórki wokół nich.
Jest to balsam do paznokci 2x5 Tisane.
Mały, niepozorny, zamknięty w słoiczku złoty cud.

Moje paznokcie się rozdwajały, płytka się rozchodziła na części. Nie mogłam ich zapuścić bo zawsze któryś z nich się złamał. I wtedy gdy potrzebowałam kuracji do paznokci w moje ręce wpadł Balsam Tisane.
Zamknięty w małym słoiczku dzięki czemu możemy go mieć zawsze pod ręką. 
Konsystencja stała, po kontakcie ze skórą rozpuszcza się by z łatwością można było go wsmarować w skórki i paznokcie. Zapach przyjemny, naturalny gdyż produkt został wzbogacony woskiem pszczelim.
Już po pierwszym użyciu widać, że paznokcie nabierają zdrowego połysku. Po kilku zastosowaniach zmienia się stan paznokci. Nie są przesuszone, a wyglądają zdrowo i pięknie.


Stosuje ten produkt około dwa miesiące i nadal jestem przy pierwszym opakowaniu. Stan moich paznokci zdecydowanie się poprawił. Już nie mam pofalowanej płytki na długości paznokcia, płytka nie rozdwaja się, paznokcie są twarde i długie, nie łamią się i nie zadzierają się.
Dodam że podczas kuracji Balsamem do paznokci Tisane przyjmowałam witaminę D3 w dużych dawkach, a przed kuracją jadałam przez dwa miesiące pierzgę pszczelą. Być może te produkty również wpłynęły na znaczną poprawę kondycji moich paznokci.

5 komentarzy:

 1. lubię takie kosmetyki do paznokci, zapewne go kupię i to wkrótce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tym produkcie wiele dobrego , ale nie miałam okazji go używać

  OdpowiedzUsuń
 3. Polubiłam się z tym balsamem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy produkt. Nigdy nie słyszałam o czymś takim .

  OdpowiedzUsuń
 5. skoro masz problem z paznokciami to może warto zmienić kosmetyki? mi bardzo pomógł zmywacz bezacetonowy z nawilżającymi składnikami i używanie lakierów typu 8 free bez szkodliwych dodatków. wcześniej się strasznie rozdwajały, niemalże na pół, a teraz są znowu gładkie i ładne :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger