Zmiana planów życiowych i projektowanie stron wwwCześć! Jak Wam mija tydzień? U mnie jak zwykle sporo zajęć. Mimo tego staram się również trochę czasu przeznaczyć na codzienne przyjemności. 
Przez kilka ostatnich tygodni chodzi mi po głowie jeden konkretny temat. Z racji tego co dzieje się na świecie oraz w naszym kraju jak sami zauważyliście to wiele ludzi traci pracę, musi szukać dodatkowego bądź innego zajęcia by wspomóc domowy budżet, by w ogóle zachować jakąś formę zatrudnienia i mieć z czego żyć. 
Sama po sobie widzę i po mojej pracy jak to bywa. Wszystko stało się kruche i niestabilne. Coś co dobrze funkcjonowało i przynosiło korzyści zaczęło się niestety sypać i nic nie wskazuje na to by powróciło to do stanu normalności sprzed choćby kilku miesięcy.
Sama zastanawiam się co zrobić by dobra passa powróciła i wszystko zaczęło się kręcić na nowo co najmniej w takim stopniu w jakim funkcjonowało jeszcze przed rokiem. 
Do głowy przychodzi mi kilka pomysłów na dodatkowe zajęcie oraz na dodatkowy zarobek. Między innymi przypomniał mi się niezrealizowany pomysł sprzed kilku lat. Myślałam by założyć własny portal internetowy skupiający się na tematyce beauty oraz zdrowia. 
Bałam się wtedy podjąć to ryzyko, nie wierzyłam w swoje siły, teraz przyznam, że żałuję niepodjęcia tej decyzji. Pomysł ten ostatnio zaczął ponownie do mnie "pukać", przypominać się, chodzić mi po głowie.
Zaczęłam się tym bardziej interesować i szukać pomysłów na realizację. Choć nadal nie wiem czy będę w stanie go uruchomić to przeglądam różne strony w poszukiwaniu informacji jak wdrążyć go w życie.
Z pewnością będę potrzebować pewnej kwoty, która pozwoli pokryć koszty realizacji projektu oraz reklamy. Będę potrzebować również firmy, która oferuje tworzenie stron www oraz profesjonalne projektowanie takich stron.
Posiadanie takiej strony w tym przypadku to nie tylko podstawa ale i konieczność bo to właśnie na niej ma się oprzeć cały filar mojej działalności. Strona musi być zaprojektowana w sposób profesjonalny by wzbudzała zainteresowanie moich czytelników oraz potencjalnych klientów czy reklamodawców. 
Jeśli mam wydać na to konkretne pieniądze wolę przekazać to zlecenie w ręce profesjonalistów, którzy od lat zajmują się tworzeniem takich rzeczy. Takimi projektami zajmują się na przykład  w afterweb.pl
Wygląd strony i jej menu to też nie wszystko, aby to miało ręce i nogi należy wybrać odpowiednią domenę, hosting. Moja branża ma to do siebie, że taka strona musi wyglądać estetycznie i wpadać w oko, przyciągać klienta. Do tego jeszcze dojdzie odpowiednie logo, z którym będę się identyfikować przez lata. 
Jest to dość skomplikowany proces dlatego warto oddać go w ręce profesjonalnej ekipy z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

*Grafika pochodzi ze strony afterweb.pl

3 komentarze:

  1. powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. też bym wolała by informatycy się tym zajęli, a nie żebym sama się doszkalała, bo i tak nie wyjdzie tak dobrze jak trzeba ;) agencja digital czy podobna z pewnością szybko ci ogarnie taką stronkę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. eh, mi się też pozmieniało bo firmy eventowe były zamknięte przez lockdown :( wynajmowałam zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód i inne dmuchańce, ale teraz się przerzuciłam raczej na eventy w sieci by czymś się zajmować i nie tracić finansowo

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger