Paese MATTLICIOUS - Najnowsza paleta naturalnych matów


Dzień dobry. Dawnie nie było tutaj nowości makijażowych więc dziś przychodzę do Was z najnowszym moim odkryciem jakim jest Paleta do makijażu marki Paese -  MATTLICIOUS.

Paese  MATTLICIOUS umieszczono w kompaktowej, plastikowej paletce, w której znajduje się również duże lusterko. Ten zestaw idealnie sprawdzi się na wyjazd kiedy to właśnie potrzebujemy dobrego, sporego lustereczka które nie będzie zajmować dużo miejsca a idealnie spełni swoje funkcje. 


W palecie zamieszczono osiem cieni, cztery z nich o ciepłej tonacji, a pozostałe cztery o chłodnej. Każda tonacja zawiera cień bazowy, dwa cienie przejściowe i jeden cień w intensywnym kolorze. Dzięki tak dobranej kompozycji cienie pasują do każdej tęczówki oka i do każdego typu urody. Mamy tutaj brązy, beże, czerń. Kolory, które będą odpowiednie dla Pań o każdej karnacji.

Idealnie skomponowane, neutralne kolory dają możliwość wykonania wielu wyjątkowych makijaży zarówno na dzień jak i na wieczór.


Odcienie w palecie Mattlicious:
1. Ciepły, jasny beż
2. Średni, ciepły brąz
3. Ciemny, ciepły brąz
4. Gorzka czekolada
5. Kremowy beż
6. Średni, szary brąz
7. Ciemny szary
8. Głęboka czerń

Kolorystyka palety to naturalne beże, klasyczne brązy, przybrudzone szarości oraz głęboka czerń. Wszystkie cienie mają matowe wykończenie co pozwala uzyskać makijaż perfekcyjny, wymodelowany i wyjątkowy makijaż. Cienie dobrze się blendują, są aksamitnej konsystencji, odznaczają się trwałością i głębią kolorów.

Jeśli spodobała Wam się ta paletka to mam dla Was 10% rabatu, który jest ważny do końca marca: PAESENUDE

Jeszcze lepszą promocję niż na powyższy kod  znajdziecie pod poniższym banerem.
3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger