Propozycje na prezent na nadchodzące święta i mikołajki


Kochani jest już połowa listopada! 
Za niedługo święta! Czy Was już ogarnął przedświąteczny szał zakupów?
Ja się przyznam, że kupiłam już kilka świątecznych drobnostek ale nie szaleję. A z zakupem prezentów będę miała problem jak to zwykle bywa każdego roku. Za bardzo nie mam pomysłu co w tym roku podarować moim najbliższym. Dzieciaki rosną i już nie tak prosto zorganizować dla nich prezent, z którego się ucieszą, a mąż... Mąż jak to mąż, sam nie wie z czego by się ucieszył...

Każdego roku mam ten sam dylemat co wybrać, co przygotować. I każdego roku kończy się to tak samo. Włączam komputer, szukam stron z gotowymi propozycjami na prezent i zapełniam koszyk. Prosto wygodnie i z pomysłem. A zakupy robię za jednym zamachem.

Tym razem robię zakupy już z wyprzedzeniem by załapać się na fajne rzeczy i ewentualnie później jeszcze coś do prezentu dokupić. Zawsze zostawiałam to na tydzień przed świętami jednak w tym roku planuję zrobić to już teraz by mieć z głowy i kupić to co mi się spodoba. Na stronie www.murrano.pl znalazłam wiele ciekawych propozycji na prezent, z których ja byłabym mega zadowolona. Jest tutaj sporo różnego typu gadżetów, biżuterii, są skarbonki, pióra Parker, koszulki, prezenty z drewna... Ogromny wybór i naprawdę sporo kategorii prezentowych. W jednym miejscu zrobicie zakupy prezentowe dla całej rodziny gdyż w tym sklepie są prezenty zarówno dla noworodka jak i dla seniora. Dla mnie rewelacja.
Z kubkiem herbatki w dłoni, pod ciepłym kocykiem chętnie pobuszuję po tej stronie w poszukiwaniu prezentów dla mojej rodzinki.

Dajcie znać czy macie już prezenty dla najbliższych? Czy korzystacie z takich gotowych rozwiązań czy wolicie robić prezenty DIY?

Współpraca reklamowa.

2 komentarze:

  1. szczerze mówiąc ja jeszcze nie myślałam o prezentach świątecznych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. też nie znoszę kupować prezentów chłopakom bo nigdy nie wiedzą czego chcą, a wybór podarunków dla mężczyzn też jest ograniczony w stosunku do tych dla kobiet ;) syn to pewnie nie pogardzi klockami bo ich nigdy dosyć, a mąż coś mówił o polerowaniu auta i czyszczeniu tapicerki, może coś się zaplanuje ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger