Okazje cenowe na Black Friday w Elnino Parfum


Hej Kochani!
Przygotowujecie się już do największego święta zakupoholików na Black Friday?
Ehh ja jak co roku tak! Już zacieram rączki.
Moje drugie imię to "Mistrz okazji" więc jak każdego roku tak i teraz przeszukuję już internety w poszukiwaniu prezentów dla moich najbliższych, które upoluję za kilka dni na promocjach.

Perfumeria internetowa  ELNINO PARFUM ma mega zniżki z okazji Black Friday. Złapiecie tam mega okazje na perfumy, zestawy prezentowe i inne markowe kosmetyki.
Ja jestem zachwycona marką Kerastase więc jak tylko widzę jakąś fajną okazję to chętnie sięgam po ich kosmetyki i kupuję je najbliższym.


Całkiem niedawno udało mi kupić świetny zestaw Kerastase w mega pudełku, idealny na prezent. Podobne zestawy znajdziecie w perfumerii Elnino Parfum.
Powiem Wam, że wyglądają pokaźnie, a no i są w fantastycznej i przyjaznej dla kieszeni cenie.
Myślę, że ten zestaw mega ucieszy osobę, której chcę go podarować.
Jest to cudowny zestaw do włosów farbowanych. Skąd wiem, że cudowny? Już go stosowałam i bardzo dobrze wpływał na moje farbowane włosy dlatego pomyślałam, że moja bratnia duszyczka się z niego ucieszy bo mamy podobne preferencje kosmetyczne.


Te zestawy zapakowane są w pokaźne pudła i naprawdę jest co trzymać w rękach no i są miłe dla oka. Więc z całego serca polecam.
Teraz na Elnino dostępnych jest kilka innych zestawów Kerastase w naprawdę dobrych cenach więc myślę, że na pewno znajdziecie tam coś dla siebie!

Dajcie znać czy lubicie kupować na Black Friday?
Kupujecie już prezenty na święta dla najbliższych?

#reklama


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger