Prezent dla nastolatka - hulajnoga elektryczna
Dzień dobry! Jak już pisałam w jednym z ostatnich postów obecnie jestem na etapie wyboru prezentów pod choinkę i na mikołajki dla moich najbliższych.
Niby mam kilka pomysłów ale również postawię na gotowe rozwiązania w postaci ciekawych personalizowanych gadżetów.

Największym wyzwaniem będzie zorganizowanie prezentów dla mojego 12 letniego syna, córka otwarcie mówi, że chce lalkę, która robi siku, a mąż to gadżeciarz więc tutaj pójdę w tematy gadżetów do jego samochodów.

Syn natomiast to już nie dzieciaczek, któremu kupię zabawkę. To nastolatek. A jak wiadomo nastolatki w tych czasach mają inne zainteresowania niż my kiedyś tam w przeszłości.
Syn marzy o komputerze na którym mógłby grać jednak to temat na ,,za kilka miesięcy,,. Podoba mu się również mikroskop i ku niemu się skłaniam oraz nowa hulajnoga, bo poprzednia jaką dostał jest już w posiadaniu córki.
Moje dzieciaki są dość sprawne i wysportowane więc cieszy mnie kupowanie im sprzętu sportowego. Mają już rowery, rolki, umieją pływać wiec jeszcze potrzebna jest druga hulajnoga. 

Znalazłam sklep internetowy monorim.com.pl oferujący różne modele hulajnóg wraz z częściami do hulajnóg oraz gadżetami. Są tutaj również hulajnogi elektryczne oraz skutery elektryczne, a taka sama bym sobie kupiła. Jednak priorytetem jest dla mnie prezent dla syna.
Do takiej hulajnogi od razu można wybrać spersonalizowane gadżety w ulubionym kolorze. Jak już wcześniej wspomniałam są tutaj również części i akcesoria do hulajnóg więc wszystko znajdziecie w jednym miejscu.

Macie jakieś pomysły na prezent dla nastolatka?

Zdjęcie pochodzi z pixabay.com
współpraca reklamowa

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger