Compliflora Femina - Probiotyk dla kobietPodczas Wakacji warto zadbać nie tylko o swój wygląd zewnętrzy ale również o zdrowie całego organizmu oraz zdrowie intymne. Gdy panuje wysoka temperatura, nosimy nieprzewiewną bieliznę to bardzo szybko może dojść do infekcji intymnej, która wiąże się z dyskomfortem oraz leczeniem.

Warto zatem zadbać o siebie i o zdrowie intymne stosując probiotyki. Ja od kiedy je przyjmuje czuję się o wiele lepiej i nic mi nie dolega.

Opis produktu

Suplement diety Compliflora Femina to kompozycja 4 wyselekcjonowanych szczepów bakterii z rodzaju Lactobacillus: L. acidophilus, L. plantarum, L. fermentum oraz L. rhamnosus. Pałeczki kwasu mlekowego są naturalnie występującymi bakteriami w drogach rodnych kobiety.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Doustnie 1 kapsułka dziennie. Zaleca się popić wodą.

SkładnikiLaktoza jednowodna (z mleka), nośnik - hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca - celuloza, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja żelująca - guma gellan, barwnik - dwutlenek tytanu.

1 kapsułka zawiera: szczepy bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus LR06 (DSM 21981)

1x10^9CFU*; Lactobacillus plantarum LP01 (LMG P-21021) 1,5x10^9CFU*; Lactobacillus acidophilus LA02 (DSM 21717) 2x10^9CFU*; Lactobacillus fermentum 100B (6189) 1,5x10^9CFU*.

*CFU (colony forming units) - jednostki tworzące kolonie.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu.2 komentarze:

  1. Z chęcią bym wyprobowala i chyba spróbuję

    OdpowiedzUsuń
  2. chętnie wypróbuję bo ostatnio lekarz wykrył u mnie różne problemy ginekologiczne, a liczę że uda mi się zajść w ciążę w tym roku :) na razie miałam wykonywaną całą masę badań genetycznych (w rodzinie jest czynnik v-leiden) i hormonalnych, więc mam nadzieję że każdy problem da się wyeliminować :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger