Życiowe plany, zmiany i pozycjonowanie stron...Zawsze z końcem wakacji snuję plany co do kolejnego roku szkolnego. I mimo, że  szkołę skończyłam baaardzo dawno temu to plany odnośnie kursów, zmiany pracy czy dodatkowej szkoły podnoszącej kwalifikacje zawsze przychodzą mi do głowy w tym jesiennym okresie. 

W tym roku mam plan pójścia do nowej szkoły by zyskać konkretny zawód. Ta decyzja jest dla mnie trudna do podjęcia gdyż szkoła nie jest w moim mieście, mam małe dzieci, w tym roku komunia syna, a kierunek jaki wybrałam jest trudny i jest dużo nauki.
Mam w planie zrobić jeszcze szkolenia ale to już raczej przez internet. Inaczej nie dam rady pogodzić ze sobą tylu spraw.

Mimo moich planów po głowie chodzi mi również pomysł z założeniem swojej działalności. Od lat jeden i ten sam. Nie będę tutaj o nim pisać bo być może ujrzy on kiedyś światło dzienne i sami się o nim dowiecie. Jednak do realizacji takiego pomysłu potrzebni są już fachowcy z pewnych dziedzin, którzy pomogą mi w realizacji tego projektu. 
Drugi pomysł na założenie własnej działalności wiązałby się ze zrobieniem przeze mnie kilku stopni kursów by uzyskać odpowiednie kwalifikacje, następnie z postawieniem strony internetowej i rozkręceniem jej jak przy powyższym pomyśle. Sama tego nie zrobię gdyż się na tym nie znam.
Założenie strony internetowej i pozycjonowanie jej w sieci warto przekazać fachowcom, którzy mają dobre rekomendacje i znają się na tym. Ja już się tym tematem zaczęłam interesować. Znalazłam stronę internetową Inpozycjonowanie. Jest to agencja interaktywna z Wrocławia, którą tworzy zespół specjalistów marketingu internetowego.  Agencja buduje skuteczne kampanie internetowe co ma przełożenie na sukces klientów. Specjaliści z tej agencji działają na rynku od wielu lat co wiąże się z tym iż mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a to przekłada się na sukcesy i korzyści finansowe ich klientów. 
Dzięki temu, że od wielu lat prowadzę bloga to zdaję sobie sprawę jak ważne od kilku lat stało się pozycjonowanie stron jako forma reklamowania się w sieci. Teraz liczy się pozycja w rankingu wyszukiwarki Google. Sama strona internetowa już nie wystarcza by osiągnąć sukces w swojej branży. Pozycjonowanie, dobre wsparcie ze strony agencji, odpowiednie słowa kluczowe i czas - to przyczyni się do sukcesu naszej strony i firmy w internecie.

Dajcie znać jakie są Wasze plany na nadchodzące miesiące? Czy również planujecie zmiany w swoim życiu?
A jeśli prowadzicie swoje działalności to napiszcie czy korzystacie z firm zajmujących się pozycjonowaniem? Będę bardzo wdzięczna za Wasze komentarze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger